İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın görevini devrettiği haberine yalanlama

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis 2. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, Kadir Topbaş’ın görevi bıraktığı haberlerine açıklık getirdi. Göksel Gümüşdağ, yaptığı yazılı açıklamada, bugün bazı internet sitelerinde “Kadir Topbaş, Başkanlık görevini Göksel Gümüşdağ’a devrediyor” şeklinde haberlerin yer aldığını anımsatarak haberi yalanladı.

KADİR TOPBAŞ HABERİ TWITTER’DA TT OLDU

İddiaya sosyal medyanın da ilgisi epey fazla oldu. Kadir Topbaş sosyal medya Twitter’da kısa zamanda TT olarak en çok konuşulan konular arasına girdi.

Gümüşdağ’ın Topbaş’la ilgili yaptığı yazılı açıklama şöyle:

Bugün bazı internet sitelerinde “Kadir Topbaş, Başkanlık görevini Göksel Gümüşdağ’a devrediyor” şeklinde haberler çıkmıştır. Bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Haberin amacı ve kimlere hizmet ettiği malumdur.
Ülkemizin ve milletimizi hassas bir dönemden geçtiği bu günlerde böylesi haberlerle ” bulanık sularda balık avlamak isteyenlerin” niyet ve maksatları bilinmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş dün olduğu gibi bugün de görevinin başındadır. Yaklaşık 5 milyon oyla 3 kez İstanbul halkının teveccühüne mazhar olan Başkan Topbaş, İstanbul ve İstanbullulara hizmet etmeye devam etmektedir.

Sayın Topbaş ile Birlikte 13 yıldır Meclis Başkan Vekilliği görevimde uyum içinde çalıştım. Haberleri yayınlayan site ve sorumluları hakkında yasal işlemlere başvurulacaktır.

Göksel GÜMÜŞDAĞ
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Meclis 2. Başkan Vekili

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]