HUZUR SOKAĞI SON KEZ EKRANDA

Huzur Sokağı 18 Nisan Cuma günü yayınlanacak 67. bölümüyle final yapıyor.

ATV’nin ilginç projelerinden birisi olarak gösterilen Huzur Sokağı başlangıçta aldığı yüksek izlenme oranlarıyla dikkatleri çekmişti. Fakat sonrasında dizi giderek reyting listelerinde geri sıralara düşmekten kurtulamadı.

Ekipte yapılan değişiklikler de kötü gidişi durduramayınca sezon bitmeden final yapmak Huzur Sokağı için kaçınılmaz oldu.

Kutsi, Selin Demiratar ve  Sinem Öztürk’ün başrollerini paylaştığı dizinin final bölümünün konusu şöyle:

Ali’nin ölüm haberini alan Şükran yıkılır. Mahalledeki herkes bu acıyı atlatması için Şükran’a destek olsa da Şükran’ın kendini toparlaması hiç de kolay olmayacaktır. Diğer taraftan Bilal ve Necati, Ali’yi öldürenin Selim olduğunu ispatlamaya kararlıdır. Polise Selim hakkında şikâyette bulunurlar. Gökhan’ın da Selim aleyhine şahitlik yapmasıyla Selim sorgulanır ve Ali’yi öldürenin o olduğu anlaşılır. Selim’in tutuklandığından haberi olmayan Feyza ise hiç kimseye haber vermeden mahalleden taşınır ve izini kaybettirir. Böylece Feyza ve Bilal tamamen koparlar. Fakat aradan geçen 20 yılın sonunda ilginç bir tesadüfle tekrar karşılaşırlar.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Sakine 23:49

İkinci sezonun En başından beri diziyle ilgili her yere yazdım ne işe yaradı ? Hiç bir şey. İzleyici isteklerine kulak asmayan bir anlayış hakim kanalda ve ekipte. Huzur sokağı ikinci sezon vahim bir yanlışlıktan ibarettir. Bu dizi ilk sezonuyla geniş bir yelpazedeki insana hitap etti , romanın hayranlarıyla kutsi ve selin fanları, şenol hocanın dahice yönetimiyle kıyafetleri, sahne kalitesi ,içi dolu senaryosu duygu dolu kimi yerde ağlatan ,replikleri sayesinde bu dizide buluştu. Aşk sahneleri olmadan da bir yapımın reyting birincisi olabileceğini gördü Türkiye. Hiç dizi seyretmeyen kişileri bile çekti ekran başına. İlk başta romanın adının seyirci topladığına inansam da , asıl reyting yukarıda saydığım nedenlerden dolayı kazanılmıştır bence. Eğer biz ilk sezonu ikinci sezonun ekibinden izleseydik , zaten on bölümde final yapardı huzur sokağı. Evet taze bir hikayeydi , sezonlarca sürebilecek bir konuydu , saçma bir kitaba uyma inadıyla , ruhsuz repliklerle başarısızlığa mahkum edildi .dizi ekibinin eleştirileri dikkate almayıp kendi bildiği yolda ilerlemesi kanalın da bu işe el atmaması bu dizinin sevenlerini atv yi boykot kararı aldıracak duruma getirdi. Hiç ilgilenilmeyen sosyal sayfalarında bir avuç izleyicinin tepkisi yer almakta. Yorum yazmayacak kadar diziden nefret ettirilen çoğu seyirci de atv yi çoktan terketmiş durumda. Eh ikinci sezon saçmalığına da böyle özensiz bir final yakışırdı zaten. Bu kadar özenle seçilmiş bir oyuncu kadrosunu bu kadar güzel bir konuyu böyle batırmak da özel bir beceri ister . bravo ! Başardılar. Huzur sokağı böyle bir sona mahkum değildir. İkinci sezonu yok sayıyoruz ,aynı oyuncu kadrosuyla Şenol Hocanın yönetimiyle tekrar çekilmesini bu vahim yanlışlığın düzeltilmesini istiyoruz #şenolhocadönsün #dizikurtulsun #silbaştanhuzursokağı diziyi sevenleri ve bitmesini istemeyenleri twitterda tagımıza destek vermeye çağırıyorum.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]