Huysuz Virjin şimdi de Yılmaz Morgül’e taktı

Zenne geleneğinin son temsilcisi Seyfi Dursunoğlu ya da bilinen adıyla “Huysuz Virjin” reklam filminin ardından bu sabah da Kanal D’nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar’da hayranlarıyla hasret giderdi. Ekranlardan çok uzun süredir ayrı kalan Dursunoğlu diline bu kez de son Survivor Yılmaz Morgül’ü doladı.

Sevilen kanto ustası ve oyuncu Seyfi Dursunoğlu, Renkli Sayfalar programında özel hayatı ve projeleri hakkında Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel’in sorularını canlı yayında yanıtladı.

Ekranlardan neden uzak olduğu hakkındaki soruyu Dursunoğlu, “84 yaşındayım, 85’e giriyorum yakında. ‘İşi sonuna kadar götüremeyeceğim’ korkusu başladı bende. 50 senedir çalışıyorum, hiçbir şeyi yarıda bırakmadım. ‘Çocuklar çok yoruldum, bitirelim’ diyemeyeceğim için de hiçbir işi kabul etmiyorum. Epeydir de görünmüyordum ortalıklarda. Güç olarak beni çok canlı görmeye alıştı seyirci. Hareketli görmeye alıştı. O hareketi gösteremezsem ‘Bak kıpırdayamıyor, hala çalışıyor’ dedirtmek istemiyorum.” şeklinde içtenlikle yanıtladı. 

Yeni reklamı ile ilgili soruya ise “Bu reklam teklifi gelince fiyata bakmadan, televizyonda uzun süredir görünmüyorum diye kabul ettim.” diyen Seyfi Dursunoğlu 7-8 saat sürecek reklam filminde dümeni eline alıp işi 2 saatte tamamladığını, set ekibinin şaşırıp kaldığını da keyifle anlattı.

Yılmaz Morgül Huysuz Virjin’in diline düştü

Seyfi Dursunoğlu bu yıl Survivor’a hatta Survivor tarihine imzasını atan Yılmaz Morgül için neler söyledi neler: “Yılmaz Morgül, adadaki arkadaşların yanında çok genç kaldı. Ben hiç hayatımda böyle ince bacak görmedim. Bu kadar dar bir omuz görmedim. Bu kadar gür saç hiç görmedim. Kaynar insan o sıcakta. Kafada bir kilo Karaman koyunu kuyruğu gibi saç… Sonunda fenalaştı herhalde. ‘İnme geldi, onun için ayrıldı’ dediler. Devamlı dua okuyor. Onu üç aylarda kullansınlar.”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]