Hürriyet yazarı Akif Beki kiminle yeni bir aşka yelken açtı?

Hürriyet yazarı Akif Beki Zara’dan boşandıktan sonra yeni bir aşka yelken açmış görünüyor. Akif Beki 7 Cihan Kadınları adlı grubun solisti Eda Karaytuğ’la birlikte. Haberi ünlü işletmeci ve yazar İzzet Çapa verdi. Çapa, sosyal medya hesabından ikilinin aşk yaşadığını duyurdu.

Bu haberle de kalmayan İzzet Çapa, ikilinin birlikte çektirdikleri fotoğrafı paylaştı.

İzzet Çapa: “Hürriyet yazarı Akif Beki, 7 Cihan Kadınları’nın muhteşem sesi Eda Karaytuğ’la yeni bir aşka yelken açmış. Söylenenlere göre Beki’yle Karaytuğ yakında yurtdışında sürpriz bir şekilde nikah masasına oturabilirlermiş.” diye yazdı.

7 Cihan Kadınları grubu, Anadolu’da yaşayan farklı kültürlerden şarkılar söylemesiyle dikkat çekiyor. Grup, aynı zamanda Osmanlı makamlarından ve yerel halk müziklerinden örnekler de sunuyor.Yedi Cihan Kadınları, 10 kişilik saz heyetiyle toplam 14 kişilik bir ekipten oluşuyor.akif-beki-yeni-sevgilisi

Grup, Türkçeden Azericeye, Arapçadan Kürtçeye, Balkan coğrafyası dillerinden Türkmen ve Çerkez ezgilerine, Gürcü ve Ermeni melodilerine uzanan geniş müzik yelpazesini sahip.

 

İşte, bu ilginç grubun beğenilen seslerinden birisi de Eda Karaytuğ. Akif Beki ve Eda Karaytuğ birlikteliğinin nikah masasında son bulup bulmayacağı merak ediliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]