Hülya Avşar’ın ‘erkeğe çapkınlık özgürlüğü’ne dair sözleri Star’a pahalıya patladı

RTÜK,  Hülya Avşar’ın geçtiğimiz hafta Star TV’de yayınlanan programında söylediği skandal sözlerinden dolayı kanala ceza kesti.  Hülya Avşar’ın “Erkekler eşlerini arada bir çaktırmadan aldatmalı” sözleri kanala pahalıya patladı.  RTÜK Hülya Avşar’ın bu tepki çeken açıklamasını affetmedi. RTÜK, ‘Genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine aykırılıktan’ Star TV’ye en yüksek orandan ceza kesilmesine karar verdi.

HÜLYA AVŞAR’IN STAR’A MALİYETİ BÜYÜDÜ

Kamuoyunda ‘Aşk Doktoru’ olarak tanınan Mehmet Coşkundeniz geçen cuma akşamı Hülya Avşar’ın programına konuk olarak katılmıştı. Hülya Avşar’ın sohbet sırasında sarf ettiği iyi bir evliliğin sırrı için, “Erkekler arada bir eşlerine çaktırmadan çapkınlık yaparsa evlilik yürür” ifadesi başına dert oldu.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından gerçekleştirilen “Üst Kurul toplantısı”nda, “güncel programlarda soruşturulması mümkün olan hususlar araştırılmaksızın, insan onurunu zedeleyici ve aileyi sarsıcı programlara ağır yaptırımlar uygulanması” kararlaştırıldı.

RTÜK tarafından, milli ile manevi değerlerin, genel ahlakın ve ailenin korunması dikkate alınarak, star TV’de yayınlanan “Bir Hülya Avşar Sohbeti” isimli sohbet programında, sunucu Hülya Avşar’ın “Erkeklerin eşlerini çaktırmadan aldatmak zorunda oldukları” yönündeki ifadelerini birçok kez tekrarladığı belirlendi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]