Hülya Avşar’danZehra’nın sigara tiryakiliğine ilk tepki geldi!

Ünlü sinema sanatçısı Hülya Avşar ile iş adamı Kaya Çilingiroğlu’nun 19 yaşındaki kızları Zehra Çilingiroğlu Bebek’te bir cafede sigara üstüne sigara yakarken objektiflere yakalandı. Tam bir Yeşilay gönüllüsü olan Hülya Avşar ve kızının sigara içmesine şiddetle karşı çıktığı bilinen Kaya Çilingiroğlu bu görüntüler üzerine ne tepki verdi?

Geçtiğimiz yıl University of Westminster’ı kazanarak Londra’ya giden ancak uyum sorunu yaşadığını söyleyerek Türkiye’ye geri dönen Zehra Çilingiroğlu ailesini yine kızdıracak…

HT Magazin’in haberine göre, sahilde yürüyüş yaptıktan sonra bir kafede oturan üçlüden Çilingiroğlu, sohbet sırasında elinden sigarasını düşürmedi.  Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar’ın kızları Zehra, önceki gün Bebek sahilindeki bir kafedeydi.

Hülya Avşar’dan ilk tepki geldi! 

İddialara göre; tam bir Yeşilay gönüllüsü olan ve “Evime sigara içenleri sokmuyorum” diyen Hülya Avşar’ın, kızıyla ilgili en büyük üzüntüsü olan sigara konusunda kendisine karışmama kararı aldığı öğrenildi. Ancak güzel yıldız bugün “Zaten sigaradan nefret ediyorum, bir de benim kızım içiyor, inanamıyorum” yorumunu yapmaktan da geri duramadı.

Zehra’nın bu kötü alışkanlığına babasının ve annesinin ne diyeceği merak konusuydu. Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’na konuşan Hülya Avşar’dan bu karelere ilk tepki geldi. Cengiz Semircioğlu, Zehra’nın o fotoğraflarını gören Hülya Avşar’ın ilk tepkisini şöyle anlattı: “Dün sabah programının çekimi vardı… Ekibi gazeteleri saklıyordu Hülya Avşar’dan, yayın öncesi morali bozulmasın diye…Ama hemen öğrendi tabii, Zehra’nın gazetelerde yer alan haberlerini… Ben de bunu sordum Hülya Avşar’a. Hülya Avşar ‘Zaten sigaradan nefret ediyorum, bir de benim kızım içiyor, inanamıyorum! En sevmediğim, en üzüldüğüm konu bu’ dedi.”

Daha önce bu konuda kızına yasak koyan Kaya Çilingiroğlu’nun tepkisi merak ediliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]