Hollywood Ünlüleri” Dünya için dua edelim”

İstanbul ve Brüksel’de yapılan bombalı saldırılar Hollywood ünlülerini de harekete geçirdi. Bazı ünlü isimlerin İstanbul’da meydana gelen bombalı terör olayını görmezlikten gelerek sadece Brüksel saldırısını öne çıkarmaları tepki topladı.

Terör olaylarının son dönemde ivme kazanması dünyanın dört bir yanındaki ünlü isimleri bir araya getirdi. Dünyaca ünlü isimler, sosyal medyada bir araya geldi. Julia Roberts, Anne Hathaway, Naomi Campbell, Jessica Alba, Bradley Cooper ve  Kate Hudson gibi isimler Türkiye ve Belçika bayraklarını sosyal medya hesaplarından  yayınlayarak dayanışma örneği sergilemiş oldular.

ÜNLÜ İSİMLER TERÖRE İLGİSİZ KALMADI

Dünyaca tanınan ve milyonlarca hayranlarıyla dikkat çeken ünlüler, sosyal medyada birlik mesajları yayınlayarak ‘Dünya için dua edelim’ (#prayfortheworld) etiketiyle ‘Teröre son’ çağrısı yaptılar.

Penelope Cruz, Ricky Martin, Adriana Lima, Inna, Lewis Hamilton,  Sakis Rouvas, Kylie – Kendall – Khloe Jenner, Bella Thorne ve Pharrell Williams’ın ‘Dünya için dua edelim’ (#prayfortheworld) etiketiyle birlik çağrısı yapmaları dikkat çekti.

Rihanna, Sylvester Stallone, Antonio Banderas, Miranda Kerr, Victoria Beckham,  Enrique Iglesias  gibi isimlerinse sadece Brüksel’deki olaylar için paylaşım yapmaları birçok takipçi tarafından kıyasıya eleştirildi.

İNGİLİZ ŞARKICI ADELE TERÖRE LANET YAĞDIRDI

Adele, önceki akşam Londra’da verdiği konserde teröre lanet yağdırdı. ‘Make You Feel My Love’ isimli parçasını terör kurbanları için seslendiren şarkıcıya seyirciler de ışıklarla eşlik etti.

MARIAH CAREY’İN BRÜKSEL KONSERİ İPTAL OLABİLİR

Mariah Carey’nin pazar günü Brüksel’de vereceği konseri, terör tehdidiyle karşı karşıya… Kendi yaş gününde sahneye çıkacak olan şarkıcının konseri her an iptal olabilir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]