Hıncal Uluç’tan Demet Akbağ’a ağır tepki: Çok mu muhtaçsın gerçekten!

Demet Akbağ’ın sunumuyla Show TV’de ekrana gelen “Çok Aramızda” isimli şaka programına tepkiler giderek yükseliyor. Programdaki şakaları “eşek şakası” olarak görenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Sabah yazarı Ayşe Özyılmazel’den sonra Sabah’ın duayen yazarı Hıncal Uluç’da programa verdi veriştirdi.

Sabah gazetesi yazarı Ayşe Özyılmazel, Çok Aramızda adlı şaka programı için  “Bunun adı şaka değil, terbiyesizlik” demişti…

Ayşe Özyılmazel’e destek, Sabah yazarı Hıncal Uluç’tan geldi… Uluç, geçtiğimiz sezon da Demet Akbağ’ın Çok Aramızda” programına ilk tepki gösteren isimlerden birisiydi.

İşte, Hıncal Uluç’un Çok Aramızda ve Demet Akbağ’a yönelik yazdığı eleştiri yazısı:

 

EŞEK ŞAKASI!..

Ayşe’nin (Özyılmazel) Demet Akbağ’ı ne kadar sevdiğini en iyi bilenlerdenim..

Benim de en sevdiğim, üstelik sanatı ile en saydığım kişilerdendir.

Geçen sezon Akbağ’ın adının resmen kötüye kullanıldığı “Şaka” programına tahammül edememiş zehir zemberek bir yazı yazmıştım.. Bu ülkedeki ilk şaka programlarından biri “ŞakaMera”yı Merve kardeşimle (İldeniz) sunan kişi olarak.
Sevgili Ercan (Arıklı) programın yapımcı yönetmenini Amerika’dan getirmişti. O ünlü, orijinal “Candid Camera”nın ekibindendi, Amerikalı. Harika şakalar yazıyor, çekiyordu. Kısa kısa ve kimseyi incitmeden. Her çekimi, şaka yaptığımıza izletiyor, okeyini hem de yazılı alıyorduk.

Demet’in gerçek kurban olduğu şaka programı ise, bitmez tükenmez bir polisiye dizi gibiydi. Bir şaka bir saati geçiyordu. Bir daha izlemedim.

Dün sabah baktım Ayşe yazmış.. “Bunun adı şaka değil, terbiyesizlik” diye..

Okudum. Sahiden öyle.. Terbiyesizlik lafı az kalır..

İşin yapım yanı RTÜK’ün işi.. (Var mı öyle bir kurum?.)

Ama bir de Demet yanı var?.

Sevgili Demet,

Değer mi üç kuruş için adını böyle ayıplara bulaştırmaya..

Çok mu muhtaçsın gerçekten?

Şaka kurbanları sana izin vermiş olabilirler. Bilmem.. Ama seyirci, aynen Ayşe ve benim gibi kurbandan çok seni düşünüyor Demet!.. Seni.

Değer mi?.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]