Hıncal Uluç, Acun Ilıcalı’nın en çok hangi programını sevdi?

Türk Basını’nın duayen ismi Hıncal Uluç, kendisine özgü üslubuyla yine sivri açıklamaların altına imza attı. Hıncal Uluç, Galatasaray’dan medya dünyamıza özelde spor medyasına ve Acun Ilıcalı’ya kadar düşüncelerini açık yüreklilikle paylaştı.

İnernethaber’den Hande Aydemir’e röportaj veren Hıncal Uluç yine çok konuşulacak tespitler yaptı. İşte o röportajdan öne çıkan satır başları:

GALATASARAY

Galatasaray berbat durumda olduğunu söyleyen Uluç, takımın  gerek idari gerekse sportif açıdan zavallı bir performans sergilediğini ifade ederek; “Daha ne söyleyeyim. ‘Bunlar defolup gitsin artık’ yazdım geçenlerde.” diye konuştu.

Hamza Hamzaoğlu’nun ahı mı tuttu şeklindeki soruya ise Uluç; “Hamzaoğlu kim ya… Galatasaray’da tavşanın suyunun suyu.” diye cevap verdi.

G.Saray’ın Mustafa Denizli’ tercihi için de konuşan Uluç, “Mustafa Denizli çok doğru bir karardı ama Denizli artık Denizli olmadığı için. Kendisini de Galatasaray’ı da perişan ederek kaçtı gitti. Denizli’nin bu kadar değişeceğini kimse tahmin edemezdi. En yakın arkadaşıyım, ben görmedim bu değişikliği… 40 yıllık arkadaşıyım. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez. Ben görmediysem kim görür.” dedi.

SPOR MEDYASI

Spor medyası ile ilgili gelen bir soruya ise Hıncal Uluç şu cevabı verdi: “Spor medyası yok! Sadece futbol medyası var. Futbol medyası da, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş medyası diye var. Bu ülkedeki geri kalan futbol takımları o medya için konu değil.”

ACUN ILICALI

“Acun Ilıcalı’yı takip ediyor musunuz?” şeklindeki soruya ise; “Acun çok iyi arkadaşım, çok da severim, ama programlarını takip etmiyorum. Zamanında Acun Firarda’yı neşe içinde seyrederdim, eğlenirdim çünkü. Dünyayı dolaşır, oradaki insanlar ile gırgır programlar yapardı. Gülerdim hem hem de bir şeyler görür öğrenirdim. Ama şimdi para kazanıyor. Kazansın..”

CAN DÜNDAR VE ERDEM GÜL

Hıncal Uluç, Can Dündar ve Erdem Gül’ün tutuklandığı gün ” sizin yerinizde olsan o haberi gazeteme koymazdım. Savcının yerinde olsam tutuklanmanızı istemezdim. Yargıçın yerinde olsaydım da tutuklama kararı almazdım” diye yazdığını söyledi.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]