Heyecan veren Yay burcunda Yeniay etkisi özellikle Yay burcunu ve diğer burçları nasıl etkileyecek?

29 Kasım 2016 tarihinde da Yay Burcunda gerçekleşen Yeniay hemen hemen tüm burçlara heyecan dolu ümitler vaadediyor.  Özellikle kreatif yönünüzün bu dönemki Yeniay etkisi ile ortaya çıkacağını müjdeleyerek söze başlayalım… 29 Kasım tarihinde gerçekleyen Yeniay bireysel isteklerinizi, arzularınızı destekleyecek bir enerjiyi sizelere sunuyor… 29 Kasım Yeniay etkileri ne zamana kadar sürecek? Yeniay özellikle hangi burçları etkileyecek? Yay burcunda Yeniay olumlu mu, olumsuz mu? Özellikle Yay, İkizler ve Balık burçlarını etkileyecek olan bu Yeniay için uzman astrologlar neler söylüyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları Yay burcunda gerçekleşen 29 Kasım Yeniay‘dan nasıl etkilenecek?

Özellikle bireysel istek, ihtiyaç ve hedefleriniz açısından doğru bir zaman içinde olduğunuzun ve harekete geçmekten çekinmemiz gereken bir dönemin burçları beklediğini söyledik.. Bu Yeniay herkes için değişim ve yenileşme zamanını işaret ediyor…

Astrolog Demet Baltacı değişim zamanı başlıklı yazısında bu Yeniay için şunları söylüyor:

“Yay burcu yeniayı değişken grup burçlar için daha fazla önem taşıyor. 25 Kasım-2 Aralık’da doğan Yay Burçları, 26 Mayıs- 3 Haziran İkizler burçları, 24 Şubat-2 Mart Balık burçları, 25 Ağustos-3 Eylül Başak burçları yeniay enerjisiyle yaşamlarında yeni başlangıçlar ve değişimler yaşayabilirler.” Ünlü astrolog konuyla ilgili olarak şu bilgileri vermeye devam ediyor:

Astrolog Dinçer Güner ise Yeniay konusunda bambaşka bir perspektife dikkat çekiyor

TÜRKİYE AÇISINDAN YAY BURCUNDA YENİ AY!
Bu Yeni Ay Türkiye’nin 6. evinde meydana gelecek. Politik astrolojiye göre 6. ev; askeri konular, ordu, işçi ve çalışanlar, sendikalar, ulusal savunma, sağlık sektörü, hırsızlar, yolsuzluklar demektir.
Yine işçiler, sendikalar, hizmet sektörü, çalışan kesim açısından zorlayıcı bir dönem olacak. Sık sık işçi grevleri, iş bırakma, sendikasal sorunlar gündeme gelebilir. Sendika avukatları zor duruma düşebilir. Allah korusun ama yine işçi kayıpları, iş kazaları gündeme gelebilir. Özellikle sağlık sektörü tehdit altında diyebilirim. Salgın hastalıkların en çok yaşanabileceği dönemdir bu! Sağlık sektörüyle ilgili rahatsız edici haberler olabilir bu dönem. Özellikle bağırsak sistemini etkileyecek tarzda hastalıklar. Ulusal güvenliğimizi tehdit edebilecek durumlar söz konusu olacak. Ulusal bilgi güvenliğini ilgilendiren konularda risk altında! Yeni yolsuzluk dosyaları açılabilir.

Sağlık sistemi ile ilgili yeni yasal düzenlemeler olabilir. Ev istihdamla ilgilidir. Bu dönem özellikle istihdam sayısında artış olabilir. Özellikle yabancı sermayeli şirketler olumlu anlamda daha çok ön plana çıkabilir. Bu dönem salgın hastalık haberleri daha hızlı bir şekilde yayılabilir. Salgın hastalıklara karşı dikkatli olunması gereken bir dönemdir. Havacılık sektörü, uçaklarla ilgili enteresan gelişmeler olabilir. 6. ev toplumsal uyumla da ilişkilidir. Toplumun kendi içindeki uyumsuzluğu yüzünden ortaya çıkabilecek durumlara da işaret edebilir. Özellikle zehirlenme haberleri, hastanelerde skandal durumlar meydana gelebilir. Sevgiler… Dinçer GÜNER

29 KASIM YAY BURCUNDA YENİAY DEĞİŞİM VE EVLİLİK İÇİN UYGUN ZAMAN DİYOR

Satürn’ün ASC, Uranüs, Ceres ve Şans Noktasına olumlu açısı sebebiyle, hakkıyla yapılan ve zamanı gelmiş her türlü hareket ve atılımın desteklendiğini işaret ediyor. ASC yöneticisiyle Yeniay yöneticisi Mars ve Jüpiter’in arasındaki olumlu iletişim sayesinde, hayattan zevk alarak büyük hedefler belirleyebilir; evlilik ve antlaşmalar için elverişli bir döneme girdikleri konusunda adımlar atabilirler.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]