HERŞEY DAHİL NASIL BİR PROGRAM OLACAK?

Ekranların beğenilen ikilisi Alişan ve Çağla Şikel’in yer aldığı Herşey Dahil,  yeni yayın döneminde Show TV’de gün sayıyor.

Concept Plato’nun yapımını, Tayfun Topal’ın ise yapımcılığını üstlendiği, hafta içi her sabah yayınlanacak programda “DÜN NELER OLDU?” içeriğiyle gündemin öne çıkan başlıklarını, internette ve www.haberturk.com’da en çok tıklanan haberleri, olayın olduğu yere, AJANS HABERTÜRK aracılığı ile canlı bağlantılar yaparak ve olayın kahramanlarını stüdyoda konuk ederek ele alacak.

Bunun yanısıra bir magazin masası kuralacak ve o masada magazin gündemi, programa gelen birbirinden ünlü konuklar ve yorumcular tarafından yorumlanacak. Cemiyet ve sanat dünyasının gündemi sıcağı sıcağına masaya yatırlırken ünlü konuk şarkı söylemek için değil; gündemi yorumlamak için stüdyoda olacak.

Tüm dünyadan ve Anadolu’dan ilginç insan hikayeleri Alişan ve Çağla Şikel’in samimi yaklaşımı ile ele alınacak. Yurdumuzun dört bir köşesinden farklı hayatlar, gerek yerinde aktüel çekimlerle, gerekse stüdyoya taşınarak seyirciye sunulacak.

Ayrıca Alişan ve Çağla Şikel İstanbul da aktüel çekimlere çıkarak gündemi vatandaşa soracak…

Ünlü aşçı Özgür Şef ile dışarıda yapılacak mutfak-yemek çekimlerinin yanı sıra dünyanın en ilginç insanlarının konuk edileceği ve her hafta değişik şovların yer alacağı program 16 Eylül 2013 Pazartesi günü SHOW TV’de başlıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]