HEREDOT CEVDET’İ KİM SUSUTURDU?

heredot

Hasan Kaçan’ın Twitter’an yazdıkları, yıllar sonra bir gerçeği su yüzüne çıkardı. Hasan Kaçan’a göre Ekmek Teknesi, doğal nedenlerle sona ermemiş. 

 

Heredot Cevdet’i Paşalar Susturmuş

2002 yılında ATV’de yayınlanmaya başlayan “Ekmek Teknesi” adlı dizi ile ilgili, oyuncu Hasan Kaçan’dan bomba iddia…

Dizide Heredot Cevdet’i canlandıran Kaçan, dizinin Heredot’un anlattığı dini hikayeler yüzünden bittiğini iddia etti. Hasan Kaçan’ın bu açıklaması Balyozcuların ‘bazı dizileri fişlediği’ iddiasını da doğrulamış oldu.

Başrollerinde Savaş Dinçel (Nusret Baba), Ahmet Yenilmez (Celal), Cem Kılıç (Korkut) ve Heredot Cevdet rolünde Hasan Kaçan’ın rol aldığı Ekmek Teknesi’nin bitiş nedeni ortaya çıktı.

Dizinin hem oyuncusu hem de senaristlerinden biri olan Hasan Kaçan, dizide anlatılan dini hikayelerin seyirciyi rahatsız ettiği gerekçesiyle yayın hayatına son verildiğini söyledi. Kaçan twitter’ına, “hadi bir sır vereyim ekmek teknesini ‘heredotun’ anlattığı dini (!) hikayeler yüzünden atv’den
BALYOZCULAR MI KALDIRTTI?

Bazı paşaların kaldırttığını biliyor muydunuz” diye yazdı.

Hasan Kaçan’ın bu açıklaması, ‘Balyoz Darbe Planı’nıyla ilgili ortaya atılan dizilerin fişlendiği iddialarını da doğrulamış oldu. Ortaya çıkan Balyoz’ darbe planında, askerlerin televizyonlarda yayınlanan bazı dizileri de yakın takibe aldığı ileri sürülmüştü. Donanmada yapılan arama sırasında ele geçirilen bir belgede de, Ekmek Teknesi dizisinde ‘Nusret Baba’ karakterinin kıldığı namazdan cuntacıların rahatsız olduğu ortaya çıkmıştı.

Ekmek Teknesi 2002 yılında atv ekranında seyirciyle buluşmuş, 2004 yılında Show TV’ye transfer olmuş ve 2005 yılında da bitmişti.

Haberciniz.com

İşte Hasan Kaçan’ın o twitleri…

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]