Helin Avşar içinden geçen işin ne olduğunu açıkladı

Helin Avşar, bir aydır süren birlikteliğin ardından Serhan Boran ile evlendikten sonra sessizliğe gömülmüştü. Uzun zamandır ortalıkta görülmeyen ve sadece sosyal medya aktiviteleriyle takipçilerine ulaşıyor. Helin Avşar, daha önce gazetelerde yaptığı röportajlarına devam etmek istediğini açıkladı.

HELİN AVŞAR BİR DÖNEM YAPTIĞI RÖPORTAJLARLA ÇOK KONUŞULMUŞTU

Habertük gazetesinde ve Sabah gazetelerinde bir dönem röportajlar yapan Helin Avşar’ın özellikle ablası Hülya Avşar ve Rasim Ozan Kütahyalı röportajları oldukça ses getirmişti.

Helin Avşar sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yeniden medya dünyasına dönebileceğinin sinyalini verdi.

SUNUCULUK YAPTI VE YARIŞhelin-avsarMALARA KATILDI

Helin Avşar, medyada röportaj ve sunuculuk görevleriyle bulunmuştu. 2007 yılında Show TV’de yayınlanan Şarkı Söylemek Lazım şarkı yarışmasında yarıştı. 2011 de “Yok Böyle Dans” yarışmasına katıldı. TV8 ekranlarında 2012 yılında yayınlanan, Kenya’da gerçekleşen yarışma programı “Trophy Türk” sunuculuğunu Ertem Şener ile birlikte yapmıştı.Avşar, 2005 yılında ise  Hababam Sınıfı Askerde filmiyle Beyazperde’ye göz kırpmıştı.

Avşar, medyada yer almadan önce bir dönem moda tasarımcılığı işine soyunmuştu.

Helin Avşar’ın sevgilisinden 14 Şubat’ta evlenme teklifi almış ve hiç düşünmeden “evet” demişti. Çiftin evlilik kararına aileler de hemen onay vermişti.

SADE BİR TÖRENLE EVLENMİŞLERDİ

Helin Avşar’ın eşi Serhan Boran,Türk öğrencilere yurt dışında eğitim için danışmanlık hizmeti veriyor. Çift,  İstinye Evleri’nde düzenlenecek sade bir törenle hayatlarını birleştirmişti.

Helin Avşar, sürpriz evliliği hakkında merak edilenleri anlattığı bir röportajında “Çok uzun seneler çıkıp evlenen, ama 1 ay sonra boşanan arkadaşlarım var. Sürenin çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Bir birimizi evlilik içinde tanımaya karar verdik. Serhan’ı ilk gördüğümde eşim olacağını hissetmiştim. O da aynı şeyi düşünmüş” diye konuşmuştu.

Helin Avşar, 2 Kasım 1980 yılında yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ailesi aslen Kars’lıdır. Annesi Emral, babası Celal Avşar’dır. Hülya Avşar’ın kız kardeşidir. Diğer ablasının ismi ise Leyla’dır.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - bilgi@medyabey.com