Helin Avşar ile Bülent Ersoy canlı yayında tartıştı

Bülent Ersoy ile Helin Avşar canlı yayında neden tartıştı? Helin Avşar canlı yayının neden ağlaya ağlaya terk etti? Usta kanun sanatçısı Coşkun Erdem ile anılarını anlatmak için “Aklınızda Kalmasın” programına telefon ile bağlanan Bülent Ersoy, programın sunucusu Helin Avşar ile tartışmaya başlayınca Helin Avşar canlı yayında stüdyodan çıktı.

Helin Avşar, Emral Avşar’ın cenazesine katılmadığı için Bülent Ersoy’u asla affetmeyeceğini daha önce de söylemiş; bugün de canlı yayına telefonla bağlanan Bülent Ersoy ile tartışmıştı. Usta kanun sanatçısı Coşkun Erdem’i anlatmak için programa bağlanan Ersoy’un yaptığı açıklamalar şok etkisi oluşturdu…

Programda Coşkun Erdem’e her zaman destek olduğunu belirten Bülent Ersoy, “2 kez ekstra programlarımın parasını ona bıraktım. Çalışmış olduğum gazinolarda da fasıl yapması için kendisini istediğimi patrona ilettim ve onu aldırdım. Kumar hastalığı vardı benim gözümün önünde Kıbrıs’ta aşağıya indi bütün paraları her şeyi orada bıraktı.” açıklaması yaptı.

Helin Avşar’ın araya girmesinin ardından Ersoy; “Zatıalinizle konuşmak meraklısı değilim ve kimseyi kaale almam!” deyince Helin Avşar sinirlendi.  “Sinirlendiğim zaman ağzıma hakim olamıyorum.” dedi ve Ersoy’a tepki gösterdi. Programın diğer sunucusu Elif Güvendik araya girdi ve Helin Avşar’ı sakinleştirmeye çalıştı. Ardından yaşananlar ise videoda yer alıyor…Bu açıklamaların ardından Helin Avşar gözyaşlarını tutamayıp canlı yayını terk etti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]