Haziran ayı Yay burcunda Dolunay tüm burçları nasıl etkileyecek?

9 Haziran Yay burcunda Dolunay gerçekleşti. Yay-İkizler ekseninde oluşacak olan Dolunay’ın tüm burçlara etkisi nasıl olacak? 9 haziran Yay Dolunay’ından Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları nasıl etkilenecek. Dolunay etkisi ne kadar sürecek ve bu süre içinde burçların dikkat etmesi gerekenler neler?

Adeta bir tamamlanmayı, bütünleşmeyi temsil eden Dolunay zamanlarında nasıl davranmak gerekir? Dolunay bilinçaltının ve yine hasır altına süpürülmüş duygu ve düşüncelerin farkındalığının arttığı, aydınlanma zamanları olarak değerlendirilebilir. Dolunay tam da bilinçaltı temizliği noktasında size gerekli enerjiyi verecektir. Bu dönem geçmişte kalan öfke ve kızgınlıkları korkmadan su yüzüne çıkarabilir onlarla yüzleşebilirsiniz. Aynı şekilde Dolunay enerjisi bedeni rahatsızlıkları da şifalandırmada kullanılabilir. Özellikle stres kökenli kas ve kemik ağrılarının şifalanmasında doğru bir zaman…

9 Haziran Cuma günü Yay- İkizler ekseninde gerçekleşek olan Dolunay, eğitim, inançlar, basın, iletişim, politika, turizm ve hukukla ilgili konularda kendini ve etkilerini gösterecek. Güçlü bir Dolunay ile karşı karşıyayız.

Yay burcu Dolunay’ı, kuralları düzenleme, değiştirme ve dönüştürme anlamına gelir. Bu burcun yönetici gezegeni Jüpiter’in Terazi burcundaki transit geçişi de Dolunayın etkilerinin hukuk, yargı, ortaklık, açık düşmanlar, ikili ilişkiler özellikle de evlilikle ilgili konularda belirleyici bir rol üstlenecek. İşten ayrılmalar ya da işteki konumunu sağlamlaştırma da yine bu Dolunay içinde kendini gösterebilir.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR: Akademik alan, yurt dışı seyahatler ve hukuksal konular Yay burcu dolunayı ile yeni şartlarını oluşturarak netlik kazanıyor. Eş ve ortağınızın durumu varsa danışmanlık aldığınız hizmet daha olumlu sürece geçecek. Başarılı sınavlar sizinle.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR: Kredi, borç, ortak paralar, burs, miras ve sigorta gibi konuların birisi ile ilgiliyseniz, Yay burcu dolunayı yeni ve kalıcı şartlarınızı açığa çıkarıyor. Günlük iş temponuza yansıyacak gelişmeler oldukça iyi olacak ve sizi rahatlatacak.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER: İkili ilişkileriniz, ortaklıklarınız, eşinizin şartları değişiyor ve yeni kalıcı dönem açığa çıkıyor. Aşk, çocuklarınız ve gezilerle ilgili rahatlatıcı ve genişleyen fırsatlar size iyi gelecek.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER: Günlük iş temponuz, sağlık ve düzeniniz bu dolunay ile yeni şartlarını oluşturarak netlik kazanıyor. Alacağınız kararlar sizin temel alt yapınızı yenileyecek.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR: Yay burcu dolunayı sizi oldukça etkileyeceğe benzer. Yeteneklerinizle ilgili bir işiniz varsa, içinde bulunduğunuz şartlar netleşerek yeni kurallarını ortaya koyuyor. Projelerle ilgili yeni eğitim süreci sizi geliştirecek.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR: Eviniz, aileniz ve kişisel temel alt yapınızla ilgili konular bu dolunayla birlikte şartlarınızı açığa çıkaracak. İş alanında destek bulacağınız koşullar oldukça etkili döneme gireceğinizi vurguluyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER: Yakın çevreniz, yazışmalar ve sözleşmelerle ilgili konular yeni kuralları ile açığa çıkarak netlik kazanıyor. Seyahatler, Basın yayın ve akademik alanda şanslı fırsatlar büyüyerek gelecek.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER: Finansal kazançlarınızla ilgili konular bu dolunayda yeni şartlarını belirleyerek açığa çıkaracak. Psikolojik dönüşüm size çok iyi gelecek.

YAYLAR VE YÜKSELEN YAYLAR: Yaylar çok yoruldunuz. Üzgüsünüz ama bu dolunay içinde bulunduğunuz şartları artık netleştiriyor ve sizi ortak projeye hazırlıyor. Korkmayın eşinizin durumu daha iyiye gidiyor.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR: Gizli bir çalışma içindeyseniz, bu dolunay kurallarını koyacak. Hastane ve okul gibi kapalı alanlarda olan işleriniz ve sağlıkla ilgili konular yeni şartlarını oluşturarak daha iyi sürece giriyor.

KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR: Planlarınız, projeleriniz ve arkadaşlıklarınız bu dolunay ile birlikte yeni kurallarını koyarak şartlarınızı netleştiriyor. Gurup aktivitelerinde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İş birliği içinde olduğunuz insanlarla ilgili olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR: İş kariyer alanında alacağınız sorumluluklar bu dolunayla birlikte yeni şartlarını oluşturarak açığa çıkıyor. Siz, temel alt yapınızla ilgili uyguladığınız programı yeteneklerinizi kullanarak zenginleştirip daha iyi duruma getireceksiniz.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]