Hazal Kaya’ya yeni dizisinde hangi oyunu eşlik edecek?

Hazal Kaya’nın yeni dizi projesi belli oldu. Temmuz ayında çekimlerine başlanacak olan yeni dizinin, Eylül ayında Fox TV’den izleyicisiyle buluşması bekleniyor. Hazal Kaya’ya yeni dizisinde eşlik edecek olan oyuncunun kim olduğu da belli oldu. Show TV’de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle Türk izleyicisinin dikkatlerini üzerine çeken Burak Deniz, yeni dizi projesinde Hazal Kaya ile başrolü paylaşacak.

HAZAL KAYA’NIN DİZİSİ SHAMLESS’IN UYARLAMASI

Hazal Kaya ve Burak Deniz’in yer alacağı yeni dizi, popüler Amerikan dizisi Shameless’ın yerli uyarlaması olacak. Merakla beklenen dizi  hakkında bilgiler belli olmaya başladı. Hazal Kaya’nın Shameless’ta “Fiona Gallagher” karakterini canlandıracağı açıklandı. Fiona Gallagher gibi güçlü bir karakteri oynayacak olan Hazal Kaya’nın bu roldeki performansı merak konusu.

SENARYOSUNU MERYEM GÜR YAZACAK

‘Umutsuz Ev Kadınları’nın senaristi Meryem Gür’ün kaleminden ekrana yansıyacak olan yapımda, Fiona Gallagher, kardeşlerin en büyüğü olup, fedakâr bir o kadar da belayı üstüne çeken bir karakter olarak izleyiciyle buluşuyor.

Dünyada çok izlenen yapımlar arasında yer alan ve William H. Marcy’nin efsane “Frank Gallagher” yorumuyla kült işler arasına adını yazan kara komedi Shameless, Amerikan televizyonlarında 7 sezondur yayınlanıyor.

SHAMELESS’IN KONUSU

ABD’de Chicago’nun güneyinde geçen dizi, altı çocuk ve bir babadan oluşan ailenin trajikomik hikayesini anlatıyor. Baba Frank Gallagher, alkol batağında çok eğlenceli vakit geçirirken, çocukların en büyüğü Fiona Gallagher ise kardeşlerini bir şekilde okutma ve geçindirme derdindedir. Ailenin başına zaman zaman komik çoğu zamansa yürekleri sızlatan olaylar gelmektedir. Her ne olursa olsun Gallagher ailesi her türlü şeyin üstesinden gelir imajı işlenen dizide, ” Biz Gallagher’larız. Onlara bunu gösterelim” sloganı dikkat çekiyor.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]