Hayranlarından Derya Baykal’a mesaj var

Yılların televizyon programcısı Derya Baykal yeni sezonda ekranda olmayınca tüm hayranlarını üzdü. Hem Medyabey’i hem de Derya Baykal’ın sosyal medya hesabını adeta soru yağmuruna tutan Derya Baykal hayranları, en sonunda TV kanallarından umutlarını kesince ünlü isme kendi Youtube kanalını açmasını önerdi. İşte, Derya Baykal haberimize ilgi gösteren Baykal’ın hayranlarının yorumları…

Kadınlar Derya Baykal’ı ekranda görmek istiyor

Kadınlara yönelik yaptığı programlarla yıllardır izleyicinin kalbine taht kuran Derya Baykal bu sezon hiçbir kanalda, hiçbir projede yer almadı. Hayranlarının her fırsatta çok özlediklerini dile getirdiği Derya Baykal programları için mesajlar yağmaya devam ediyor. Örgüden nakışa, mutfaktan el sanatlarına kadar geniş bir skalada yayın yapan ve kendi el maharetiyle benzer programlara fark atan tiyatro kökenli program sunucusu Derya Baykal için artık sabırlar tükenmişe benziyor.

Binlerce hayranı Derya Baykal’ın ne zaman tekrar ekranlarda olacağını soruyor. Yıllardır çeşitli kanallarda canlı yayın yaparak kadınların vakitlerini değerlendiren, onlara örgüyü ve örmeyi sevdiren Derya Baykal, programında sık sık tiyatro kulisinde oyun aralarında örgü yaptığını da anlatırdı.

Programa çağırdığı konuklarla birlikte kadınları eğiten, eğitirken güldüren ve eğlendiren Derya Baykal yıllardır televizyon ekranlarından kadınları üretken olmaya çağırıyor. Son yaptığı programda açtığı Örgü Okulu köşesinde de eline ilk kez tığ ya da şiş alan kadınlar bir hafta içinde ortaya bir eser koymayı başarıyordu. Ancak yayın  döneminin bitmesinin ardından Derya Baykal’dan televizyon programı ile ilgili sevindirici o haber hiç gelmedi.

“Kendi YouTube kanalınızı kurun!”

En son bir hayranı Derya Baykal’ın dün yaptığı paylaşımının ardına yazdığı “Kanallar da yoksa kendi YouTube kanalı izi açınız günlük yayın saatinde biz sizi genne bekleriz. Benim de yeni YouTube kanalın var sizin gibi usta olmasam da bende beklerim.” yorumu dikkat çekti. Bir diğer hayranı da  “Tv kanalları o kadar kalitesiz oldu ki..Seyredilecek hiçbir şey yok diziler dışında..Onlar da seçerek..Sizin program tam bir kadın programıydı” iletisini Derya Baykal ile paylaştı.

Derya Baykal’ın hali hazırda bir youtube kanalı zaten var. Ancak öyle görünüyor ki izleyici Derya Baykal’dan canlı yayın görmek istiyor.

Derya Baykal’ın yorumlara cevap yazmaması üzerine bir hayranın da “Bu kadar insan yazıyor niye cevap vermiyorsunuz” şeklinde sorusu gözlerden kaçmadı. Hayranlarının soru yağmuruna tuttuğu Derya Baykal hiçbir soruya cevap vermeyerek sessizliğini korumasıyla dikkatleri çekiyor. Bu sessizliğin bir proje aşamasında olduğu anlamına gelip gelmediği de ayrı bir merak konusu olmaya başladı.

Derya Baykal en son Kanal D Haber’de mini bir röportaj verdiğini 14 Ekim tarihli paylaşımında şu şekilde duyurmuştu.

Derya Baykal ile sitemize gelen mesajları aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

Derya Baykal bu sezon TV programı yapacak mı?

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]