Hayranlarından Deniz Baysal’a doğum günü sürprizi

Show TV’de yeni başlayan Beyaz Yalan’ın başrol oyuncusu Deniz Baysal’ın bugün doğum günüydü. 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir‘de doğan Deniz Baysal 25 yaşına girdi.

Özellikle Kaçak Gelinler dizisiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Deniz Baysal’ı hayranları unutmadı.

Sosyal medyada örgütlenen fanlar boş durmadı. “İyikiDoğdun DenizBaysal” etiketiyle yaptıkları paylaşımlarla konu başlıklarını TT(Trend Topic) listesine sokmayı başardılar.

Güzel oyuncu da sevenleri için paylaştığı mesajda “Şanslıyım, hem de çok. Doğmuşum ama çevremi sizler sarıp sarmalamasanız bu kadar anlamlı olmazdı.. İyi ki varsınızzzzzz”  diyere sevenlerinin yoğun ilgisine karşılık verdi

Deniz Baysal kimdir?

Deniz Baysal, 5 Nisan 1991 tarihinde İzmir‘de ailenin en küçüğü olarak doğdu. Anne ve babası boşanan Deniz Baysal 2009 yılında Manisa, Celal Bayar Üniversitesinde dış ticaret eğitimi almaya başladı. 10 yaşından itibaren İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı. Aynı zamanda 10 yıl tiyatro oyunculuğu yaptı.

Palyaçoluk yaptı, sonra da çocuk oyunlarında oynadı. Tiyatro hocasının teşvikleri ve destekleri ile oyunculuğa başladı. Bir dönem basketbol oynadı. Burnuna top çarptı ve burnuna estetik yaptırmak zorunda kaldı.

Deniz Baysal, reklam filmlerinde de oynadı. İlk dizi oyunculuğu kariyerine 2011 yılında “Derin Sular” dizisinde Hilal Altınbilek, Şükrü Özyıldız ile beraber oynadı.

2012 yılında Senaryosu Mahsun Kırmızıgül‘e ait olan “Babalar ve Evlatlar” filminde oynadı. 2014 yılında başrollerini Berna Laçin, Sinan Tuzcu ve Burak Hakkı‘nın üstlendiği “Aşk Ekmek ve Hayaller” dizisinde Uğur’un yıllar önce izini kaybettiği annesinin katilinin kızı Karaca karakterini canlandırdı.

2014 yılında ise “Kaçak Gelinler” dizisinde başrollerini Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Furkan Andıç, Fırat Albayram‘ın oynadığı dizide rol aldı.

Deniz Baysal’ın oynadığı film ve diziler :

2014 – Kaçak Gelinler (Kainat) (TV Dizisi)
2014 – Aşk Ekmek ve Hayaller (TV Dizisi)
2012 – Babalar Ve Evlatlar (TV Dizisi)
2014 – Aşk Ekmek ve Hayaller (TV Dizisi)
2012 – 2013 – Kayıp şehir (TV Dizisi)
2011 – Derin Sular (Nisan) (TV Dizisi)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]