Demet Akalın’ın hayranlarını “Rakipsiz” albümünün heyecanı sardı… Yeni albüm ne zaman çıkıyor?

Ünlü popçu Demet Akalın’ın yeni albümüyle ilgili hazırlıklar devam ederken yeni albümün çıkış tarihi hala netlik kazanmadı. Eylül’e yetiştirilmesi beklenen albüm Kasım ayına kalmıştı. Doğan Müzik Yapım (DMC) imzasıyla piyasaya çıkması beklenen “Rakipsiz” albümünün önümüzdeki Kasım ayı içinde müzik marketlerde olması bekleniyor.

DEMET AKALIN’IN YENİ ALBÜMÜ NE ZAMAN ÇIKACAK?

DMC Genel Müdürü ve MÜYAP üyesi Samsun Demir, Demet Akalın’ın yeni albümünün çıkış tarihi ile ilgili açıklama yaptı. Yeni albümün daha önce kararlaştırıldığı gibi 7 Kasım’da çıkmasının zor olduğunu dile getiren Samsun Demir, bu açıklamasıyla Demet Akalın hayranlarına küçük bir hayal kırıklığı yaşatmış oldu.

ALBÜMDE GÜLŞEN VE OZAN ÇOLAKOĞLU SÜRPRİZİ

Samsun Demir, sosyal medya Twitter’daki kişisel hesabından”Demet Akalın’ın albümünün 7 kasıma yetişmesi çok zor arkadaşlar..” notunu paylaştı. Demir, daha önce de Demet Akalın’ın yeni albümünde Gülşen ve Ozan Çolakoğlu’nun destek vereceğini duyurmuştu.

demet-akalin-gulsen

Samsun Demir: “Demet Akalın’ın albümü için Gülşen & Ozan Çolakoğlu büyük bir jest ve sürpriz yaptı… Şarkı hazır…’Hayalet’ albüm tamamlandı…” açıklamasını yapmıştı.

Şimdilerde Demet Akalın hayranları özellikle sosyal medyada yeni albümün çıkış tarihinin belirlenmesini dört gözle beklediklerini ifade ediyorlar.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]