Haydi Maça yeni kadrosuyla Kanal a’da

Haydi Maça ekranlara  geri döndü..

Kanal a,  spor programı Haydi Maça ile futbolseverleri Pazar günü ekranlara davet ediyor. Türkiye’nin en eski spor program formatlarından Haydi Maça dinamik yapısı ve maçların oynandığı statlardan canlı bağlantılar ile Pazar günlerinin vazgeçilmezi olarak Kanal a ekranlarında.

Spor Programı Haydi Maça her Pazar Kanal a ekranlarında olacak. 2 saati aşan canlı yayında  nerede gol olursa Hayda Maça mikrofonları oraya çevirilecek. Heyecanlı, dinamik spor programı Haydi Maça, İrfan Söyler’in yapımcılığında Osman Tanburacı ve Murat Çimen’in sunumu ile futbolseverleri ekran başına kilitlemeye kararlı.

Programda 50’yi aşkın muhabir ekibi ile lig ve takım ayrımı yapmadan topun kaleyi bulduğu bütün statlara anında ulaşılacak.

Sadece Süper Lig değil bütün lig ve bütün ülkelerden maç sonuçları, yorumlar, kimsenin bilmediği yerinden bilgiler ile 1 dakika sonrasında neler olacağını sunucularının dahi bilmediği heyecan fırtınası Haydi Maça ile son sürat devam edecek.

Murat Çimen, Osman Tanburacı, Cenk Şenyavuz ve Kanal A’nın deneyimli spor servisi, saha muhabirleri ile doya doya futbol programı izlemek isteyenler için Haydi Maça alternatif bir program olacak.

Haydi Maça, Pazar günleri 15:00-17:15 arasında Kanal a’da olacak.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]