Hayatımın Aşkı 9. bölümünde Gökçe’ye dans sürprizi

Başrollerinde Serkan Çayoğlu,Zafer Algöz, Hande Doğandemir, Yonca Evcimik ve Berk Hakman’ın yer aldığı Hayatımın Aşkı her hafta olduğu gibi bu haftada izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. Demir’in baloda Gökçe’yle dans edecek olması herkese büyük bir şaşkınlık yaşattı. Peki merakla beklenen Hayatımın Aşkı 9. bölüm de neler oldu?

Dizinin 9. bölümünde Demir Gökçe’ye “Balo gecesine katılıp ilk dansı biz yapacağız.” deyince Gökçe büyük bir heyecan yaşadı. Gökçe Demir’le edeceği dans için acilen vals öğrenmeye çalıştı. Ayça olayları izleyerek balo gecesi için farklı planlar kurmaya başladı. Ülkenin ünlü moda tasarımcılarından olan Azize Hanım yeni koleksiyonuna yapacağı tanıtım için Demir ile görüşüp anlaşma yaptı. Yapılan anlaşmayla defile organize edildi. Organizasyonun başına ise Gökçe getirildi. Büyük bir sorumluluk alan Gökçe, bu sorumluluğun altından yakınlarının yardımıyla kalkmayı başardı. Demir babasının yazdığı bir mektubu okuyunca büyük bir şok yaşadı. Olanlardan sonra ne yapacağını şaşırdı. Duru ve Kaan arasında yaşananlar farklı bir boyut aldı. İkili arasında büyük bir yakınlaşma başladı. Diziyi aşağıda buluan

HAYATIMIN AŞKI 9. BÖLÜMDE NELER OLDU

Kanal D ekranlarının yaz dizisi projelerinden olan Hayatımın Aşkı bu hafta pazar günü de izleyicileri ekran başına kitledi. Vals yapan Demir ve Gökçe dikkatleri üzerine çekti. Sema ve Yonca konserde yaşanan olaylardan ötürü Bartu’ya karşı soğuk davranmaya devam etti. Bartu ise kendini affettirme derdine düştü. Rezzan, resminin sergide satılması üzerine çok mutlu oldu fakat gerçek kısa zaman sonra ortaya çıktı.

HAYATIMIN AŞKI KONUSU

Dizinin baş kahramanı Gökçe (Hande Doğandemir) Ajans 237’de çalışan henüz evlenmemiş genç birisidir. Arkadaşların teker teker evlenmesi sonucunda büyük bir bunalıma girer. Evlenme vaktinin geldiğini düşünür. Bu konuda aday olarak gördüğü tek kişi ajans sahibi Demir’dir. Gökçe, Demir’in gözüne girmek için elinden gelen her şeyi yapar. Demir Bey konusunda kendisine en büyük desteği olan kişi Kaan’dır. Gökçe’nin yaptıklarından ötürü etrafındaki herkes kendini birbirinden farklı durumların içinde bulur.

HAYATIMIN AŞKI 9. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HAYATIMIN AŞKI OYUNCULARI

Hayatımın Aşkı dizisi 15 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin oyuncuları arasında Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman, Zeynep Eronat, Zafer Algöz, Yonca Evcimik ve Sadi Celil Cengiz gibi ünlü isimler yer aldı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]