Hayat Sevince Güzel’in 8. bölüm fragmanında Zarife tercihini yapıyor

Hayat Sevince Güzel’in 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV’de ekrana gelen Hayat Sevince Güzel’in yeni bölüm fragmanında Ege konseptli komedi dizisinde yaşanan komik olayların ardı arkası kesilmiyor. Özellikle başarılı oyuncu Algı Eke’nin mükemmel oyunculuğu dizinin 8. bölümüne de damgasını vurdu. İşte, izleyicinin merakla beklediği Hayat Sevince Güzel’in 8. bölümünden detaylar…

HAYAT SEVİNCE GÜZEL’İN 8. BÖLÜM FRAGMANINDA ZARİFE KALBİNİN SESİNİ DİNLİYOR

Fox TV’nin yaz dizileri arasında yer alan Hayat Sevince Güzel dizisi bu hafta yeni bölüm olan 7.bölümüyle ekranlarda oldu. Sevilen dizisi 8 Ağustos Pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana geldi. Zarife ve Savaş arasındaki duygusal yakınlaşma iyice su yüzüne çıktı.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve başrollerinde ise Algı Eke, Ekin Mert Daymaz, Barış Göçer, Öykü Çelik’in yer aldığı Hayat Sevince Güzel dizisinde heyecan devam ediyor. Hayat Sevince Güzel dizisi 1 Ağustos Pazartesi günü 7. bölümüyle ekrana geldi.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL’İN 7. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Hayat Sevince Güzel dizisinde bu hafta Savaş’a karşı kalbi farklı atmaya çalışan Zarife bu duygularını gizleyemez ve şaşkınlık içerisindedir. Zarife bu duyguları kendine yakıştıramaz ve kendi içinde kendisiyle mücadele etmeye başlar.

Öte yandan Emine ise İlknur’la evleneceğini öğrendiği Osman’ı kovar. Emine’nin üzülmesine dayanamayan Zarife ise Savaş’ın yardımı ile Osman’dan gerçekleri öğrenmek için harekete geçer.

Zeynep ise Barış’ın köyden birine aşık olduğunu öğrenince çılgına döner. Zeynep, Barış’ın aşık olduğu kızın kim olduğunu öğrenip öğrenmeyeceği yakında belli olacaktır.

Hayat Sevince Güzel dizisi yeni bölümü ile 8 Ağustos Pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Yeni bölüm fragmanı için Fox Tv Hayat Sevince Güzel resmi sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 7. BÖLÜM FRAGMANI-İZLE

 

Hayat Sevince Güzel’in 8. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]