Hayat Sevince Güzel 8. bölüm fragmanında Zarife duygularını saklayamıyor

Her hafta pazartesi günü Fox TV ekranlarında yayınlanan Hayat Sevince Güzel yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kitlemeyi başaran dizilerden birisi oldu. İzleyicilerin şimdi merak ettiği konu Hayat Sevince Güzel 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı oldu. Zarife’nin hikayesinin anlatıldığı diziyle ilgili tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Hayat Sevince Güzel 8. bölümde Zarife, Savaş’a karşı farklı duygular hissetmeye başlar. Zarife hissettiği bu duyguların şaşkınlığı içerisine girer. Bu sebeple Zarife kendinden başka biri olup çıkıverir. Kendisi için mücadele etmeye başlar. Emine, Osman’ın İlknur’la evleneceğini duyar duymaz onu kovar.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 8. BÖLÜM FRAGMANI

Zarife Emine’nin üzüntüsüne katlanamaz ve Savaş’tan destek alarak Osman’dan gerçeği öğrenmek için harekete geçer. Öte yandan Zeynep Barış’ın köyden başka bir kıza aşık olduğunu öğrenir. Köyde bu olaydan ötürü ortalık iyice karışır.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL OYUNCULARI

Oyuncular: Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik, Öykü Çelik, Uğur Çavuşoğlu, Macit Koper, Hakan Meriçliler, Ali Düşenkalkar, Ali Erkazan, Lemi Filozof, Onur Özaydın, Sema Atalay, Deniz Baytaş, Ayşen Sezerel, Yeliz Akkaya, Neşem Akhan, Şennur Nogaylar, Seda Telciler, Batuhan Aydar, Hasan Denizyaran, Ömür Özdemir, Tolga Öztürk ve Anıl Çelik

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]