Hayat Mucizelere Gebe’nin hikayesi izleyiciyi yakalayabilecek mi?

Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Mucizelere Gebe, 6 Aralık Pazar akşamı(bugün) izleyici karşısına çıkıyor. Med Yapım’dan Fatih Aksoy’un yapımcılığında çekilen dizide şu oyuncular yer alıyor: Damla Colbay (İnci), Hande Ataizi (Süheyla), Yiğit Dikmen (Engin), Yusuf Akgün (Serhat), Erkan Sever (Suat), Burcu Binici (Didem), Demet İyigün (Gönül), Murat Kapu (Cenk), Hasan Şahin Türk (Orhan), Kartal Balaban (Levent), İlayda Fidanlık (Ebru) ve Işıl Yücesoy (Esma).

Hayat Mucizlere Gebe’nin yönetmenliğini Kerem Altuğ, senaryosunu ise Meryem Gür yazıyor. Dizinin görüntü yönetmeni ise Barış Işık.

Hande Ataizi’nin uzun bir aradan sonra bu diziyle ekrana dönmesi Hayat Mucizelere Gebe’nin diğer bir ilginç yönü.

hayat-mucizelere-gebe-hande-ataizi

HAYAT MUCİZELERE GEBE’NİN HİKAYESİ:

İnci’nin tek arzusu öğretmenlik atamasını alıp mesleğe başlamak ve sevdiği adamla evlenmektir. Ama İnci’nin hayatı tıbbi bir kazayla bir anda altüst olur. İnci, muayene için gittiği jinekolog tarafından yanlışlıkla yapılan suni döllemeyle hamile kalır. Üstelik zerk edilen numuneler çalıştığı otelin sahibi Engin Akarcalı’ya aittir. Kanser tedavisi görmüş genç adamın baba olabilmek için bu son şansıdır.

Bu olay İnci için olduğu kadar, annesi Süheyla, anneannesi Esma, evlenmek üzere olduğu komiser Serhat’ı da şoke eder. Süheyla da genç yaşında kızına hamile kalmış, evlilik dışı hamileliğin tüm zorluklarını yaşamıştır. Bu yüzden ne olursa olsun kızının kararına saygı duyacaktır.

Serhat ise yıkımların en büyüğünü yaşar, öpmeye kıyamadığı sevgilisinin başına gelene ilk anda inanamaz ve fakat onun için ne kadar zor olsa da İnci’yi asla yalnız bırakmaz. Kanser tedavisi görüp hayata yeniden tutunan Engin ise hiç tanımadığı bu genç kızla yollarını kesiştiren mucizevi tesadüfün hayatının en büyük aşkına dönüşeceğinden habersizdir.

Her şey birbirine karışmış gibidir. Aşk, annelik, vefa, sorumluluklar, gelecek… Kalbi bir yandan gerçek aşkla tanışıp küt küt atarken, öte yandan anneliğin sorumluluğunu şaşkınlıkla hissetmeye başlar. İnci, zamanla hayatın mucizelere gebe olduğunu ve onun gücüne karşı koyamayacağını anlayacak, kendisi ve bebek için en doğru kararı vermeye çabalayıp duracaktır.

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]