“Hatırla Gönül” izleyiciye iyi bir dizi alternatifi olabilecek mi?

Star yeni bir dizi projesine daha ekrana sürüyor. Hatırla Gönül dizisi 11 Ekim Pazar günü saat 20:00’de Star TV’de ekrana gelecek.

Başrollerini Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın paylaştığı, sezonun iddiali dizisinin yönetmeni Gül Oğuz. Önümüzdeki pazar günü ekrana gelmesi planlanan dizinin senaryosunu Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek yazıyor. Senaryo danışmanlığını ise Berkun Oya yapıyor.

Most Production’ın yapımcılığında, 1 yıldır senaryosu üzerinde titizlikle çalışılan projede Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak ilginç rolleri ile seyirciyi şaşırtacak.

“Gönül” karakteri ile ekrana gelecek olan Gökçe Bahadır, iki erkeğin tutkulu aşkı arasında sürüklenirken, hafızasıyla birlikte tüm anılarını, kimliğini ve sevdiği adamı yitiren bir kadını canlandıracak.

Engin Öztürk ise, Yusuf rolünde kaybettiği oğlunun intikamıyla, yıllar sonra aşkı bulduğu kadının arasında tercih yapmak zorunda kalıyor.

“Tekin” rolünü üstlenen Onur Saylak, sahip olduğu tüm güce ve tutku dolu aşkına rağmen, sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşince tehlikeli kararlar almanın eşiğine gelen bir adamı oynayacak.

Otoriteler, senaryo ve oyuncu kadrosuyla dizinin önümüzdeki sezonda en ilginç dizilerden biri olduğu konusunda yorumlar yapıyor. Bakalım, Hatırla Gönül kalitesiyle reyting yarışında zoru başarabilecek mi?

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]