Hastaneye kaldırılan Şafak Sezer’e sosyal medyada linç

Komedyen oyuncu Şafak Sezer’den kötü haber… Ünlü komedyenin sinir krizi geçirdiği ve bu nedenle hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Sosyal medya Şafak Sezer’in siyasi duruşundan dolayı ünlü oyuncuya adeta kin kustu.

Bağcılar’daki Medipol Hastanesi’ne kaldırılan Şafak Sezer’in hastanede sakinleşmesinin kolay olmadığı bildirildi. Şafak Sezer’in  Fransız Lape Hastanesi’ne sevk edildiği öğrenildi. Sezer’in sakinleştirici ile uyutulduğu haber veriliyor.

Oyuncu ve yönetmen Şafak Sezer, geçtiğimiz ay Kolpaçino serisinin son filmi ‘Kolpaçino 3. Devre’yi sinemaseverlerle buluşturmuştu…

SOSYAL MEDYA TWITTER’DA SEZER’E AĞIR HAKARETLER

Şafak Sezer’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’la arasının iyi olması nedeniyle siyasi görüş olarak hükümete yakınlığı bazı kesimlerin tepkilerine neden oluyordu.

Şafak Sezer’in hastaneye kaldırıldığı haberi sosyal medyada da geniş yer tuttu. Özellikle Sezer’e siyasi açıdan karşı olanlar ünlü oyuncuyu bu zor günlerinde adeta lince tabi tutması dikkatlerden kaçmadı.

Pekçok kullanıcı Şafak Sezer’e hakarete varan paylaşımlarla hücum etti. Şafak Sezer sosyal medya Twitetr’da TT oldu.

Çok sayıda kullanıcı sinir krizi geçirerek hastaneye kaldırılan Şafak Sezer’e kin adeta kustu.

SETLERDE ADI KAVGAYA KARIŞMIŞTI

Şafak Sezer geçmişte set kavgalarıyla da gündeme gelmişti. Sezer, Alemin Kralı adlı dizide sette yaşadığı kavga ve gerilimle gündeme gelmişti. Medyada önce figüran sonrasında ise bir kameramanla kavga ettiğine dair haberler çıkmıştı.

Mesut Yar’ın Burada Laf Çok programına katılan Şafak Sezer oyuncu Cem Özer’le yaptığı kavgayla da gündeme gelmişti. Programda Şafak Sezer, Cem Özer’le yaşadığı kavganın detaylarını anlatmıştı.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]