Hastaneye kaldırılan Reyhan Karaca sağlığıyla ilgili açıklama yaptı

Dün gece geç saatlerde banyosunda fenelaşan ve yakın dostları tarafından hastaneye kaldırılan Şarkıcı Reyhan Karaca nasıl oldu? Reyhan Karaca neden hastaneye kaldırıldı? Şarkıcı sosyal medya hesabından sağlık durumu ile ilgili son dakika bilgisini verdi. İşte Reyhan Karaca’nın hastaneye kaldırılmas sebebi ve son dakika sağlık durumu…

Dün gece saatlerinde evinde fenalaşarak, bayılıp yere düşen Reyhan Karaca yakın dostları tarafından hastaneye kaldırılmış; kalp krizi geçirdiği yönündeki haberler basında yer almıştı. Ünlü şarkıcı Reyhan Karaca, sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Reylan Karaca Twitter’dan yaptığı açıklamasında: “Dün gece yaşadığım sağlıkla ilgili korkulu saatler sonrasında,hayatla ilgili bir çok şeyde, kararlarımı gözden geçirdim..demek böyle oluyormuş..” ifadelerini kullandı.

 

 


Karaca dün gece hastaneye kaldırılmış önce kalp krizi geçiriyor teşhisi konulmuş ardından da aşırı stres ve yorgunluğa bağlı olarak bünyesinin zayıf düştüğü ortaya çıkmıştı. Küçük yaşlarda Spastik Kolon hastalığına yakalandığı öğrenilen güzel şarkıcı, yapılan testler sonucu bu Sabah hastaneden taburcu oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]