Hasan Şaş aşka geldi

Türkücü sevgilisi ile usul usul yemek yerken birden bire Hasan Şaş’a olanlar oldu. Çevrede birçok ünlü ismin ve gazetecinin olduğu gecede birden bire aşka gelen Hasan Şaş karşısındaki hanımla nişanlandığını açıklayıverdi.

Galatasaray’ın efsane ismi Hasan Şaş, Nisan ayında yapılacak olan Adana Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı sebebiyle önceki akşam Cihangir Adana İl Sınırı’nda düzenlenen özel akşam yemeği organizasyonuna, ünlü türkücü sevgilisi Sevcan Orhan ile katıldı.  Birçok ünlünün yer aldığı gecenin sonunda çıkışta gazeteciler de nöbetteydi. Hasan Şaş’ın  yemek sırasında birden bire ayağa kalkarak  yanındaki sevgilisine şok etkisi yapan o açıklamayı yaptığı “Bu kadını seviyorum bu gece nişanlandık.” dediği iddia ediliyor.

“Ailemin haberi yok ne derler?”

Bu açıklamalar karşısında eli ayağına dolaşan Sevcan Orhan sadece “Ailemin haberi yok; ne derler?” diyerek Hasan Şaş’a sitem etti.

Yine Hasan Şaş’ın gecede mekâna saz ekibi çağırtarak sevgilisinden Orhan Gencebay şarkıları söylemesini istediği ve Sevcan Orhan’ın sevgilisine türkü söyleyerek adeta serenat yaptığı iddia ediliyor.

Sevcan Orhan Hasan Şaş’ın evliliğinin bitmesine neden olarak gösterilen isim olduğu da belirtiliyor.

Hasan Şaş Sevcan Orhan aşkı nasıl başlamıştı?

Aralık 2014 tarihli magazin manşetlerine, Hasan Şaş-Sevcan Orhan aşkı damgasını vurmuştu. Bir mekan çıkışı görüntülenen Orhan, muhabirlere “Evet, Hasan’la birlikteyiz. Mutluyuz, iyi anlaşıyoruz. Ama boşanmasının benimle yaşadığı ilişkiyle hiçbir alakası yok.” demiş ancak o dönem Hasan Şaş’ın, Sevcan Orhan için 11 yıllık eşinden boşandığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüş, Orhan yuva yıkan kadın olarak gösterilerek uzun süre eleştirilmişti.

hasan şaş selfie

O dönemler çok konuşulan bu aşkın ifşasını Sevcan Orhan özel telefon hattının Whatsapp profilinde Şaş’la yaptığı siyah beyaz selfie’yi kullanarak yapmıştı.

Kendisi için söylenen “yuva yıkan kadın” ithamlarına karşı dava açan Orhan mutlu bir beraberlik yaşadığını belirterek “Benim açtığım dava yuva yıkan kadın iftirasına karşıdır. Bana kimse ilişkin var mı diye sormadı. Ben bekar, Hasan bey bekar… İnsan her zaman aşık olmuyor. Ben ailemin yüzünü eğdirecek bir şey asla yapmam. Benim ilişkim Hasan bey boşandıktan 2, 2.5 ay sonra başladı. Biz çok temiz bir ilişki yaşıyoruz” şeklinde kendini savunmuştu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]