HARRY POTTER’IN DA BAŞI UYUŞTURUCUYLA DERTTE

Özellikle son narkotik baskını da gözler önüne serdi ki uyuşturucu olarak bilinen maddelerin kullanımı sanat camiyasında giderek artıyor. Sevilen ve başarılı pek çok oyuncunun uyuşturucu ile başının dertte olması “nereye gidiyoruz” sorusunu akla getiriyor.

Öte yandan medyada konu ile ilgili çıkan haberler doğrultusunda uyuşturucunun sevilen, tanınan insanlar nezdinde bu denli yaygın olması uzmanlar tarafından bir nevi uyuşturucunun reklamının yapılması olarak değerlendiriliyor. Bu yaygın kullanımdan gençlerin olumsuz etkileneceklerini tahmin etmek hiç de zor değil.

“HARRY POTTER” TANINMAYACAK HALDE

 

Sinema filmlerinde ve dizilerde boy gösteren çok sayıda ünlü oyuncunun narkotik baskınından ardından gözaltına alınmalarından sonra şok edici bir haber de İngiltere’den geldi.

‘Harry Potter’ serisiyle ünlenen 24 yaşındaki İngiliz oyuncu Daniel Radcliffe’in de uyuşturucuyla başı dertten kurtulmuyor. Yıllar geçtikçe tanınmaz bir hale gelen, uyuşturu müptelası olan Radcliffe’in durumu işler acısı.

Harry Potter serisinin çekimleri sırasında alkol ve uyuşturucu batağına düştüğünü açıklayan genç Radcliffe’in sevenleri oyuncunun hayatından endişe ediyorlar.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]