Hangimiz Sevmedik 2. bölümde Adile ve Münir kavgası büyüyor

TRT 1'in sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik 2. bölümüyle izleyicileri ekran başına kitledi. Son bölüm izle linkini haberimizde bulabilirsiniz.

TRT1’de yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisi geçen hafta 1.bölümüyle ekrana geldi. Adile ve Münir’in hikayesinin anlatıldığı dizinin ilk bölümü göz doldurdu. Türk izleyicisine kendisini sevdiren Hangimiz Sevmedik 2. bölüm ile izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. Dizinin 2. bölümünde yaşanan olaylar izleyicileri şaşırtmaya devam etti. Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği BSK Yapım imzalı Hangimiz Sevmedik dizisi Adile ve Münir’in 35 yıl önce bir yanlış anlama sonucu biten aşklarını konu alıyor. İlk bölümü 15 Temmuz Cuma akşamı yayınlanan dizinin senaryosunu  Alphan dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor.Dizide; Gül Onat, Altan Erkekli, Selen Soyder, Can Yaman ve Cengiz Bozkurt gibi önemli oyuncular yer alıyor.

HANGİMİZ SEVMEDİK 2. BÖLÜM

Dizinin yeni bölümünün (2. bölüm) 22 Temmuz Cuma akşamı(bugün) yayınlanması bekleniyor. Dizinin TRT 1’in yayın akışında yayınlanacağı görülüyor.

HANGİMİZ SEVMEDİK DİZİSİNİN KONUSU

‘Bir Yeşilçam Hatırası’ sloganıyla yayınlanmaya başlayan dizi yıllar öncesi başlayan bir aşka atıf yapıyor. 36 yıl önce… Adile ve Münir aynı mahallede doğmuş, beraber büyümüş iki gençti. Çocukluklarından beri birbirlerine aşıktılar… Fakat iki ortak olan babaları, incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden tartışıp, yollarını ayırınca, Adile ve Münir’in gönül yollarını da birbirlerine sonsuza dek kapatmışlardı.

İKİ GENÇ KAÇMAYA KARAR VERDİ

Ailelerini bir araya getirmek, onları ikna etmek için her şeyi deneyen iki genç, başarılı olamayınca, kaçıp, evlenmeye karar verdiler. Sabaha karşı mahalle meydanındaki çınarın altında buluşmak için sözleşen Adile ve Münir, Muğla’ya, Münir’in asker arkadaşının yanına kaçacaklardı. Kaçmak için herşeyi planlayan iki gencin hesaba katmadıkları önemli bir detay vardı. Kaçmaya karar verdikleri gece, tarihler 12 Eylül 1980’i gösteriyordu ve asker yönetime el koymuştu.

HANGİMİZ SEVMEDİK 2. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ADİLE VE MÜNİR BÜYÜK BİR SÜRPRİZLE KARŞILAŞTI

Anlaştıkları gibi, aileler uyuduktan sonra mahalle meydanındaki çınarın altına giden ve Adile’yi beklemeye başlayan Münir, büyük bir sürprizle karşılaşır. Yönetime el koyan askerler, elinde valizle gecenin o saatinde tek başına meydanda gördükleri Münir’i sorgusuz sualsiz gözaltına alırlar. Her şeyden habersiz, çınarın altına gelen Adile, sabaha kadar beklemesine karşın Münir’in gelmediğini görünce, sevdiği gencin onunla kaçmaya cesaret edemediğini, kendisinden, aşklarından vazgeçtiğini düşünerek büyük bir yıkım yaşar. Münir 2 ay suçsuz yere gözaltında tutulduktan sonra, serbest kalır. Fakat, mahalleye geri döndüğünde, iki genç aşğın tekrar bir araya gelme ihtimali kalmamıştır. Münir’e çok öfkelenen Adile, uzun zamandır kendisini isteyen adamla evlenir. Adile’nin kendisinden vazgeçtiğine emin olan Münir de kısa süre sonra başka biriyle evlenir. Kaderleri bir gece de değişen ikili için, artık 35 yıl boyunca değişmeyecek tek şey vardır. Birbirlerine olan öfke ve nefretleri…

HANGİMİZ SEVMEDİK 2. BÖLÜM FRAGMANI

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]