Hangi ünlü oyuncunun kardeşi Oscar törenini izledi?

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman’ın kız kardeşi Nil Sayışman, Oscar ödül töreninde yaşananları izledi ve bloğunda yazdı. ABD’de yaşayan ve Doğan Medya adına oradan haberler geçen Barbaros Tapan sayesinde Osca ödül törenini izleyebildiğini yazan Nil Sayışman’ın yaşadığı heyecan satırlarına da yansıdı.

Yazısıyla birlikte çektirdiği fotoğrafları da paylaşan Nil Sayışman, günün başlamasından itibaren törenlerin yapıldığı Dolby Theatre salonu içinde ve dışında yaşadıklarını okurlarıyla paylaştı.

“Akademi Ödülleri gecesine ve dört gün boyunca yapılan hazırlıklara gidebilmek için izin almak çok zor. İzni aldıktan sonra her şey çok düzenli ilerliyor ama çok kesin ve katı kurallara sahipler bunlara uymak zorundasınız” diye yazan Nil Sayışman, tüm süreç boyunca yoğun kontrollerin zorluğuna dikkat çekti.

Ödül gecesinde yiyecek menüsünün hazırlandığı mutfağa da giren ve orada gördüklerini akratan Nil Sayışman, dillere destan olan ödül töreni sonrası partilerle ilgili bilgiler de verdi.

nil-sayisman-1

Tören sonrası bir tane değil birçok partinin verildiğini yazan Sayışman, dünyaca ünlü şarkıcı Elton Jhon’un kendi evinde verdiği geleneksel yemekten de bahsetti. Elton Jhon’un bu partiyi aids fonuna destek olarak verdiğini yazdı.

“Sunset plazada da çok onemli pek çok ünlünün gittiği Vanity Fair adında bir parti daha yapılıyormuş ama bunların en onemlisi Dolby Theatre’in üst katında yapılan Governors Ball ve 1600 kişinin ile şefin bir günde yaptığı yemekler burada sunuluyormuş” diye yazan Nil Sayışman ünlülerin boy gösterdiği kırmızı halı etkinlikleri için de “Dolby Theatre denilince akla kırmızı halı geliyor. hep merak ederdim kırmızı halının nasıl olduğunu.  sadece kapı girişinde seriliyor zannederdim falan ama öyle değilmiş. kırmızı hali ile butun ana caddeyi kaplıyorlar, salonun ici her yer kırmızı hali ile döşeniyor. Kırmızı halı serildikten sonra üstünü naylon bir örtüyle kaplıyorlar ki halı kirlenmesin ve halıyı ödül töreninin yapılacağı güne kadar kesinlikle açmıyorlar. Halıya bakınca kimler burda yürüdü diye düşünmedim değil. Inşallah bir gün bizler de bu halıda ödül almak icin yürürüz” diye yazdı.

Her yerde güvenlikçilerin müdahalelerini üzerlerinde hissettiklerini anlatan Sayışman, ünlülerin geçiş yaptığı kapının fotoğrafını çektiğini bu görüntünün bile güvenlikçilerin sildirdiğinden dert yakındı.

Ödül töreni sırasında telefonlarını kapatıldığını yazan Sayışman bundan dolayı tören sırasında fotoğraf çekemediğini anlattı.

Genç bloggerın yazısının final bölümünde ise “Ödül töreni baslamadan önce telefonlarımızı kapattırdılar maalesef ki fotograf çekemedik ama ünlülerle aynı ortamda olmak ve o geceyi orada izleyebilmek çok güzeldi… kırmızı haliyi ve töreni zaten siz televizyondan izlemişsinizdir. Benim diyeceğim bir şey varsa o da benim bir rüyam gercek oldu şimdi bir digeri olsun ve darısı başınıza…” diye yazdı.

Nil Sayışman gerçekleşmesini istediği diğer büyük dileği hakkında ise bilgi vermedi.

Nil Sayışma’ın yazısının tamamını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz:

http://nilsayisman.blogspot.com.tr/2015/03/sinema-sektorunde-olan-ya-da-olmayan.html?spref=tw

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]