Hangi televizyoncu Artı Film’le yollarını ayırdı?(M.Bey-Özel)

3 Yıldan beri Artı Film bünyesinde “creative director” olarak görev yapan Hümeyra Daşdan görevinden ayrıldı. Pek çok kanalda önemli programlara imza atan Daşdan, 2000 yılında ANS’de başlayan TV kariyerine kendi yapım şirketinde devam etme kararı alarak Artı Film’den ayrıldı.

Hümeyra Daşdan, en son Fox TV’de adlığı yüksek reytinglere dikkat çeken Zuhal Topal’ın evlilik programında program koordinatörlüğü görevini yürütüyordu.

HABERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Haberi sosyal medya hesabından duyuran Daşdan veda mesajında şunları yazdı:

“Televizyonculuk kariyerim en güzel günleri yaşama fırsatını verdikleri için sayın Zeynep Peker ve Onur Peker’e sonsuz teşekkürler. Sektör içinde ne kadar konuşsak, dertleşsek de ‘kötü’ yapımcıları yazamıyoruz bari gerçekten ‘iyi’ olanları yazalım..

İnşallah tv çalışanlarının yolu birgün bir şekilde @artıfilm’den geçer ve insana, çalışanlarına nasıl değer verdiklerini kendileri de yaşayarak görürler.

Kattığı bütün güzel tecrübeler ve bana birlikte çalışma şansı tanıyan değerli yapımcılarıma ve tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.”

humeyra-dasdan

BİRÇOK ÖNEMLİ PROGRAMDA ÇALIŞTI

Hümeyra Daşdan Artı Film bünyesinde görev yaparken Show TV’de  Gülben Ergen, Kanal D’de yayınlanan Bırakın Konusalım, Kanal D’de yayınlanan  Yemek Takımı gibi programlarda çalıştı.

Kanalın Ciner Holding’in satışından öne Show TV’de 5 yıl çalışan ve program müdür yardımcılığı görevi yapan Daşdan, Show TV’de Yemekteyiz, Alişan ve Çağla Şıkel’in sunduğu Herşey Dahil, Seda Sayan, En büyük Show, Bugün Ne Giysem, Saba Tümer, Şeflerin Düellosu programlarında önemli görevler üstlenmişti.

MEDYABEY-ÖZEL

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]