Hangi oyuncu Kırgın Çiçekler’den Aşk ve Mavi’ye transfer oldu?

Emrah ve Burcu Kıratlı’nın başrollerinde yer aldığı Aşk ve Mavi dizisi yeni sezona iddialı giriyor. Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Aşk ve Mavi yeni oyuncu transferleriyle gündemde. 2015 Best Model birincisi Yağmur Aydan’ı oyuncu kadrosuna katan dizi, bu kez de Kırgın Çiçekler’den oyuncu transfer etti. 

KIRGIN ÇİÇEKLER’İN MESUDE’Sİ AŞK VE MAVİ’DE 

Kırgın Çiçekler’in fenomen karakteri “Mesude”yi oynayan Derya Artemel, Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosuna transfer oldu. Artemel, Kırgın Çiçekler dizisinin başından beri oyuncu kadrosunda yer alıyordu.

Yayınlandığı günden beri büyük beğeni toplayan Aşk ve Mavi dizisinin kadrosu büyümeye devam ediyor. Kadrosuna 2015 Best Model birincisi Yağmur Aydan’ı transfer eden dizi, Yeni sezonda yeni transferlerle iddiasını sürdürmeye kararlı görünüyor.

AŞK VE MAVİ’DE ENTRİKA TAVAN YAPACAK

Katılan iki oyuncunun canlandıracağı iki karakterle dizideki entrikanın daha da artması bekleniyor. NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Hakan Arslan’ın oturduğu dizinin başrollerini Emrah Erdoğan ve Burcu Kıratlı paylaşıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]