Fox TV’nin eski yöneticisi Şebnem Aşkın Hayatımın Aşkı dizisinin yapımcısı oldu

Kanal D’nin son dönemdeki iddialı dizisi Hayatımın Aşkı’nın yayın tarihi belli oldu. Son dönemlerde yıldızı parlayan iki oyuncu Hande Doğandemir ve Serkan Çayıroğlu’nun başrollerini paylaştığı Hayatımın Aşkı’nın ilk bölümü 15 Mayıs Pazar akşamı saat 20:00’de Kanal D ekranlarında olacak.

HAYATIMIN AŞKI’NIN HİKAYESİ:

Dizide Hande Doğandemir, 30 yaşında hiç evlenmemiş, reklam ve Halkla ilişkiler mezunu olan Gökçe’yi canlandırıyor. Serkan Çayıroğlu ise, 30 yaşında reklam sektörünün duayeni olan bir adamın oğlu Demir’i canlandırıyor.

Gökçe, Reklam ajansında çalışan hiç evlenmemiş bir kızdır. Bütün arkadaşları evlenmiş ya da evlenecek olan Gökçe’nin bu durum artık canına tak etmiştir. Lamı cimi yoktur; kendisine bir sevgili yapacaktır ve o adamda Ajans 237’nin sahibi Demir olacaktır. Demir’e giden yolda, Gökçe’nin müttefiki Kaan’dır. Hayatının aşkını bulmak için çıkılan bu zor yolda Gökçe, Demir ve Kaan hiç tahmin etmedikleri maceralar yaşayacaklardır.

DİZİNİN YAPIMCISI YABANCI DEĞİLsebnem-askin-hayatimin-aski

Dizinin yapımcılığını Lucky Red Film & TV yapıyor. Yapımcısı ise  bir dönem Fox TV’de tepe yöneticiliği yapan Şebnem Aşkın. Dizinin hikayesi de yine Şebnem Aşkın’a ait. Dizinin senaryosunu Ekin Atalar ve Gökhan Horzum yazıyor. Yöneticiliği bırakan Şebnem Aşkın’ın kendi yapım şirketini kuracağı bir süredir konuşuluyordu.

BAŞKA HANGİ OYUNCULAR VAR?

Hayatımın Aşkı’nda ayrıca şu oyuncular yer alıyor:Berk Hakman (Kaan), Zeynep Eronat ( Rezzan ), Zafer Algöz ( Hikmet ), Sadi Celil Cengiz ( Bartu ), Avni Yalçın ( Hulusi ), Ayşegül İşsever ( Nesrin ), Deniz Barut ( Eylem ), Seda Türkmen ( Sema ), Murat Parasayar ( Rahmi ), İlay Erkök ( Sezen ) , Gizem Terzi ( Nilay ) ve Yonca Evcimik ( Yonca Evcimik )

Hayatımın Aşkı dizisinin birinci bölüm fragmanı yayında:

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]