Hande Yener’i yeniden tacizci korkusu sardı

Hande Yener’in sapığı şizofren çıktı. Ünlü şarkıcı Hande Yener’in evine zorla girmeye yeltenen ve cinsel taciz suçlamasıyla yargılanan Recep G.’ye, “atipik psikoz” hastalığı teşhisi kondu.Ünlü popçuya musallat olan hayranı Recep G., Hande Yener’e, “Karım, ebediyen benimle olacaksın” şeklinde mesajlar atmış zorla evine girmeye çalışmıştı.

HANDE YENER’İ TEDİRGİN EDEN KARAR

Öte yandan ünlü popçu Hande Yener, bu gelişmenin ardından yeniden kabus dolu günlere dönme ihtimalinden dolayı oldukça tedirgin.Sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşım yapan Hande Yener, yaşadığı tedirginliği net olarak takipçileriyle paylaştı.

Yener,”Atlattığım birşey  yok. Serbest kaldığı an risk başlıyor malesef !” şeklindeki paylaşımıyla kendisi için korku tüneli günlerine yeniden dönebileceğinin sinyalini verdi. Yener’in hayranları kendisini teselli etmeye çalışsa da tacizcisinin cezai ehliyetinin olmadığına karar verilmesiyle ünlü popçu, şimdiden kara kara düşünmeye başladı.

EVİNE ZORLA GİRMEYE YELTENMİŞTİ

Ünlü popçuya musallat olan hayranı Recep G., Hande Yener’e, “Karım, ebediyen benimle olacaksın” şeklinde mesajlar atmış, ardından Yener’in Cihangir’deki evine zorla girmeye çalışmıştı. Yener’in savcılığa şikâyeti sonrası Recep G. hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle “cinsel taciz” suçu kapsamında davası açılmış, Recep G.’nin ünlü popçuya 2 ay süreyle yaklaşmamasına karar verilmişti.

EVE HANDE YENER’İN DAVETİ ÜZERİNE GİTMİŞ!

Hâkim karşısında ifadesine başvurulan Recep G., Yener’le 2-3 senedir görüştüğünü, “Prenses”, “Harika” ve “Kraliçe” gibi ünlü popçuya ait olduğunu iddia ettiği sosyal medya hesabı üzerinden tanıştıklarını anlattı. Recep G., Yener’in kendisini sürekli farklı numaralardan aradığını ve Cihangir’de bulunan bir kafede defalarca Yener’le görüştüğünü öne sürdü. İddia edildiği gibi Yener’e ait eve zorla girmeye çalışmadığını anlatan sanık Recep G., Hande Yener’in daveti üzerine evine gittiğini beyan etmişti. Duruşmaya katılmayan Yener hakkında ise zorla getirme kararı çıkartılmıştı.

SONUÇLARINI ALGILAYAMADIĞI İÇİN CEZAİ SORUMLULUĞU YOK

İfadesi ardından mahkeme, Recep G.’yi akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için Adli Tıp Kurumu’na sevk etmişti. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde heyet karşısına çıkan Recep G.’nin “atipik psikoz” hastası olduğu belirlendi. Recep G.’nin hastalığın etkisinde olduğu için işlediği iddia edilen suçun hukuki anlam ve sonuçlarını algılayamadığı ve işlediği suçun cezai sorumluluğunun olmadığı ifade ediliyor. Recep G. için tedavi amaçlı akıl hastalarına özgü güvenlik tedbirlerinin uygulanması gerektiği belirtildi.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]