“Hande Yener rüküş Hadise umutsuz vaka”

Ünlü modacı Cemil İpekçi şov dünyasının starlarının kıyafet seçimleriyle ilgili flaş açıklamalar yaptı. Sahne dünyasının en rüküş ve en iyi giyinenlerini seçen Cemil İpekçi, Hande Yener ve Hadise ile ilgili şok yorumlar yaptı.

“Bana küsmesin ama en rüküş Hande Yener… Hadise ise umutsuz vaka hatta facia. Neden böyle bilemiyorum oysa Avrupa görmüş bir isim” diye konuşan ünlü modacı sahnelerin en şık isimlerini de sıraladı.

“Gülben Ergen çok şık giyiniyor. Çok zarif her giydiğini yakıştırıyor. Kıyafeti taşımayı çok iyi biliyor. Ajda Pekkan da çok iyi. Bülent Ersoy’u çok giydirdim ancak çok yorucu” diye konuşan Cemil İpekçi, Şalvarın moda dünyasında önemli bir yeri olduğunu söyledi.

Ünlü modacı Cemişl İpekçi, “Şalvar bizim kültürümüz özümüzde var. Ben yıllardır giyiyorum. Avrupa da şalvarı bizden aldı” dedi.

Çok zayıf kadınlarla ilgili de konuşan İpekçi,  çok zayıf olan kadınları beğenmediğini de dile getirdi. Ünlü modacı, ayrıca kadınların sadece siyah renge yönelmemesi gerektiğinin altını çizdi ve başka renkleri de kullanmaları gerektiğini anlattı.

Söyleşinin ardından Cemil İpekçi kıyafetlerinden oluşan bir mini bir defile de yapıldı. Defilede vatandaşlar İpekçi’nin tasarımlarına yoğun ilgi gösterdi. İpekçi, kendisini izlemeye gelen kalabalığa ilkbahar yaz sezonuyla ilgili tüyolar vermeyi de ihmal etmedi.

Modanın önemli ismi Cemil İpekçi, Banu Noyan organizasyonuyla Maltepe Park ziyaretçileriyle buluştuğu organizasyona ilgi büyüktü.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen imza günü ve söyleşide halkın sorularını cevaplayan Cemil İpekçi’nin ünlülerle ilgili flaş açıklaması dikkatlerden kaçmadı.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]