Hande Soral frikik fotoğrafı için isyan etti

Oyuncu Hande Soral’ın fotoğraf isyanı…Oyuncu Hande Soral, rüzgarın etkisiyle mini eteğinin savrulmasıyla oluşan frikik görüntüsünün gazeteye koyan yetkililere veryansın etti. Hande Soral’ın frikikli görüntüsü sadece Hürriyet’te değil pek çok mecrada “Hande Soral rüzgarın azizliğine uğradı” başlığı ile kullanıldı.

Durumu ancak ertesi günü gazete haberinden sonra öğrenen Hande Soral yaşadığı şoku sosyal medya hesaplarıdan takipçileriyle paylaştı. Hande Soral, açıklamasında; Tamamen habersiz ve savunmasız bir durumda çekilmiş bir fotoğrafın bir gazetenin manşetinden afişe edilmesinin bana, aileme vereceği üzüntü ve zararı nasıl göremezsiniz?” diye sordu.

Hande Soral, kişisel Instagram ve Twitter hesaplarından Hürriyet gazetesine sitemini dile getirdi. Hande Soral şunları yazdı:

hande-twitter

 

“Bu sabah Hürriyet gazetesinde gördüğüm fotoğrafımın şokunu atlatmam mümkün değil.Tamamen habersiz ve savunmasız bir durumda çekilmiş bir fotoğrafın bir gazetenin manşetinden afişe edilmesinin bana, aileme vereceği üzüntü ve zararı nasıl göremezsiniz? Böyle bir fotoğrafın tirajınıza getireceği katkının mutluluğunu neyle ölçüyorsunuz? İtibarımın zedelenmesi, annemin, babamın, ailemin toplum içindeki utancıyla mı? Yazıklar olsun, bu mu habercilik ve magazin anlayışınız?Sırf tanınan biri olduğum için mi bir kadını aşağılama, afişe etme hakkını habercilik gücünün altında kullanıyorsunuz.”

RÜZGARIN AZİZLİĞİ

Hande Soral, erkek arkadaşı İsmail Demirci ile birlikte kardeşi Bensu Soral’ın bir mekanda gerçekleşen doğum gününü kutlamak için gittiği mekanda magazin basını tarafından görüntülendi.

Ama bazı muhabirlerin Hande Soral-İsmail Demirci çifti arkalarından takip ederken çıkan rüzgarda fotoğraf çekmeye devam etmeleri sonucu Soral’ı üzen fotoğraf ortaya çıkmış oldu.

TWITTER’DA TT OLDU

Soral’ın şsyanı sosyal medyada da karşılığını buldu. “Hande Soral” paylaşımları sosyal medya Twitter’da en çok konuşulanlar(TT) arasına girdi.  Yapılan paylaşımların ezici çoğunluğunda güzel oyuncuya tam destek vardı.

Kullanıcıların büyük çoğunluğu Soral’a isyanında hak vererek Hürriyet gazetesini eleştirdi.

 

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]