Hande Erçel’in yeni dizisi “Aşk Laftan Anlamaz”ın ilk tanıtımı yayınlandı

Show TV’nin keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak dizisi “Aşk Laftan Anlamaz”ın ilk tanıtımı yayınlandı.

Başrollerini yeni sezonun dikkat çeken isimlerinden Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaşacağı, senaryosunu ise Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses’in yazdığı, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı “Aşk Laftan Anlamaz” yakında izleyicisi ile buluşacak.

KAVGA İLE BAŞLAYIP AŞKLA DEVAM EDEN BİR HİKAYE!

Bi Yapım’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi “Aşk Laftan Anlamaz”da Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı ‘Murat Sarsılmaz’ olarak izleyiciyle buluşacak. Hande Erçel, dizinin Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’ ile bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak.

HANDE ERÇEL HAYRANLARI SOSYAL MEDYAYI KENDİLERİNE MESKEN TUTTU

Geçtiğimiz günlerde özellikle Hande Erçel’in hayranları genç oyuncunun yeni dizi projesini büyük bir mutlulukla karşılamışlar ve Hande Erçel Aşk Laftan Anlamaz etiketini sosyal medya Twitter’da TT(En ççok konuşulan konu) listesine sokmayı başarmışlardı.

Bugün de hayranlar boş durmadı. Hande Erçel fanları yine sosyal medyayı mesken tuttu. Aşk Laftan Anlamaz etiketi bugün de Twitter’da TT oldu.

AŞK LAFTAN ANLAMAZ’IN İLK TANITIM SÜRPRİZİ

Yeni dizinin ilk tanıtımının yayınlanması yine Hande Erçel hayranlarını oldukça sevindirdi. Hayranlar sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarda ilk fragmanı paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

Show TV’nin yeni dizisi Aşk Laftan Anlamaz yakında izleyicisi ile buluşacak.

HANDE ERÇEL  “HAYAT” ROLÜNDE

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Hande Erçel yaz projesinde boy gösterecek. Aşk Laftan Anlamaz adlı dizinin Haziran ayında izleyiciyle buluşması hedefleniyor.

‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisinin Bi Yapım yapımcılığında ve patronajında çekilecek.

Hande Erçel, aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat rolünde olarak izleyicinin karşısına çıkacak.

Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’, bir tesadüfler silsilesiyle önce aradığı işi bulacak ardından da aşkı… Hayat’ın hayatı bir günde değişecek…

MESAİ ÖNCESİ TAYLAND TATİLİ
Dizinin cast çalışmaları devam ederken, ilk imzayı atan Hande Erçel, önceki sezonun yorgunluğunu atmak ve yeni dizisi öncesi enerji toplamak için Tayland’a tatile gittiği haber veriliyor. Yeni dizinin dizinin çekimlerine Nisan ayının son haftasında başlandığı bildiriliyor.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Hande Erçel, 1993 yılında doğdu. 22 yaşındaki genç oyuncu 1.75 boyunda. Kilosu ise 55 kg.

1993 Balıkesir Bandırma doğumlu olan güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okuyor. Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede filminde ve Hayat Ağacı dizilerinde rol alan Erçel, 2012 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World(Dünya Medeniyetler Kraliçesi) yarışmasında 1.olmuş ve  ve ülkemizi temsil etmişti.

İşte “Aşk Laftan Anlamaz”ın İlk Tanıtımı için tıklayın:

 

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]