Hande Erçel’den hüzünlü veda

Yaz aylarında Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Güneşin Kızları’ dizisi dün akşam yayınlanan final bölümü ile seyirciye veda etti. Dizide “Selin” karakterini canlandıran Hande Erçel, Instagram hesabından duygusal bir mesaj paylaştı.

Erçel dizideki Selin karakterinin fotoğrafını paylaşarak altına şu notu düştü: ‘Selin Yılmaz, 17 oldum seninle 13 oldum bazen de 30 oldum ama en önemlisi 18 oldum seninle,yine yeniden.. Paylaştık seninle. Kahkahalar attık, ağlaştık. Düştük yenildik, yendik. Ve bugün ayrılıyoruz. Ben senin 1 yıl sonranı da 10 yıl sonranı da biliyorum.Hissediyorum.. Hoşçakal koca gözlü kız,aşık kal’

Hande Erçel’in bu duygusal  paylaşımı kısa zamanda 150 bin beğeni aldı.

GÜNEŞİN KIZLARI’NIN FANLARININ İSTEĞİ GERÇEKLEŞMEDİ

Bilindiği gibi Kanal D’de yayınlanan Güneşin Kızları adlı dizi düşük reytingleri nedeniyle gün değiştirmiş fakat bu değişiklik de diziyi kurtaramamıştı. Güneşin Kızları dizisinin fanları sosyal medya üzerinden kampanya başlatmış ve dizilerini TV8’de görmek istediklerini kanalın sahibi Acun Ilıcalıya duyurmaya çalışmışlardı. Fanlar birçok kez sosyal medya Titter’da TT olmalarına rağmen istediklerine ulaşamayınca Güneşin Kızları dizisinin final yapması da kaçınılmaz oldu.

İlk defa Güneşin Kızları dizisiyle Türk izleyicisinin dikkatini çeken güzel oyuncu Hande Erçel’in bundan sonraki projesinin ne olacağı, başrolü kiminle paylaşacağı şimdiden merak konusu.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

1993 yılında Balıkesir’e bağlı Bandırma’da dünyaya geldi. Hande Erçel, Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde devam ettiren Erçel, Kanal D’de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde “Selin Yılmaz” karakterini oynadı.

16-03/20/5_84798382656ec02ed2ba38.jpeg

2012 yılında yapılan Miss Civilization Of Turkey yarışmasında birinci olan Erçel, sonrasında ise asıl adını 2012 yılında yapılan Miss Civilization Of World yarışmasında ikinci olarak duyurdu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]