Hande Erçel: “Oyuncu olmasaydım ressam olurdum”

Aşk Laftan Anlamaz dizisinin başrol oyuncusu Hande Erçel, Show TV’nin organize ettiği Facebook canlı yayınına katıldı. Genç oyuncu, hayranlarının hem kendisi hem de Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle ilgili soruları cevapladı. Hande Erçel’in hayranları güzel oyuncuyu adeta soru yağmuruna tuttu.

HANDE ERÇEL FENERBAHÇELİ

Hande Erçel, setten canlı yayına bağlanarak merak edilen sorulara cevap verdi.”Hangi futbol takımını tutuyorsunuz?” şeklindeki bir soru üzerine Hande Erçel, Fenerbahçeli olduğunu ama fanatik olmadığını söyledi.

Başka bir soruda da Hayat’ın yerinde olsan Murat’a yalan söyleyip söyleyemeyeceği soruldu. Erçel, soruya “tabii ki yalan söylemezdim. Bu kadar büyük bir yalanı Hande söylemezdi” dedi.

Hayatı Murat’a çeken hangi özellikleri oldu? sorusuna da cevap veren Hande Erçel, “Hayat’ın dürüstlüğü ve sevgi dolu oluşu Murat’ı çekmiş olabilir. Çünkü Hayat, Murat’ın hiç beklemediği bir insan ” diye cevap verdi.

Hande Erçel, bir hayranının burcunu sorması üzerine Yay burcu olduğunu söyledi. Erçel, elinden geldiğince fanlarının yorumlarını okuduğunu dile getirdi.

“BİRİ BANA BÜYÜK YALAN SÖYLESE ONU BIRAKIRDIM”

Büyük yalanı soran bir hayranına ise Erçel,”biri bana böyle büyük bir yalan söylese onu kesinlikle bırakırdım. O insanı hayatımdan çıkarırdım.” diye konuştu. En çok sevdiği oyuncağını soran bir hayranına babasının kendisini aldığı bir ayıcığın olduğunu ve o oyuncağını çok sevdiğini söyledi.

“EN ÇOK SEVDİĞİM SAHNE MURAT’LA HAYAT’IN ASANSÖR SAHNESİ”

Hande Erçel, bir ablasının olduğunu da sözlerine ekledi. Erçel, bugüne kadar dizide en çok sevdiği sahnenin sorulması üzerine Murat’la asansörde çekilen sahneyi çok beğendiğini ifade etti.

OYUNCU OLMASAYDIM RESSAM OLURDUM

Hande Erçel oyuncu olmasaydı hangi mesleği yapmak isterdi şeklindeki soruya..Hayalinde hep oyunculuk olduğu söyleyerek “oyuncu olmasaydım sanırım ressam olurdum” dedi. Genç oyuncu ilkokulda avukat olmayı çok istediğini dile getirdi.

İşte, Hande Erçel’in setten bağlandığı Facebook canlı yayın videosu:

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]