Hande Ataizi hangi kanalda yeniden izdivaç program yapacak?

Fox TV’deki programı beklenen reytingi alamaması nedeniyle kaldırılan ünlü oyuncu Hande Ataizi yeni kanalında yeni bir programla izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Artı Film’in yapımcılığında yayınlanacak olan programın yeni kanalı ise Sony Channel oldu. Hande Ataizi’nin yeni programının içeriği “İzdivaç” programı konseptinde olacağı öğrenildi. Yeni izdivaç programının Türk örf ve geleneklerine ve de toplumun kırmızı çizgilerine uygun olarak yeniden ekrana taşınması amaçlanıyor.

HANDE ATAİZİ’YLE SONY CHANNEL’DA BAŞLIYOR

Ataizi’nin yeni başlayacak programında “gündelik koşuşturma içinde gönlüne göre bir hayat arkadaşı bulamamış ya da yaptığı tercihlerde hüsrana uğramış; bu yüzden ömür boyu mutluluğu arayan insanları bir araya getirilecek. Program hafta içi hergün Sony Channel’da olacak.

Dünyanın en büyük entertainment gruplarından olan Sony bünyesindeki Sony Channel Türkiye’de yayına girmeye hazırlanan programı sevilen oyuncu ve sunucu Hande Ataizi sunacak.

Yeni programla İzdivaç formatlarının erozyona uğramamış ve üstünde oynanmamış haliyle ekrana getirilmesi planlanıyor.

Artı Film’den yapılan açıklamada “kimi zaman reyting kaygısıyla orijinal çizgisinden uzaklaştırılan ve bu yüzden kamuoyu nezdinde tartışmaların odağı haline gelen bu formatı, sevilerek ve kaygı duyulmadan izleyen ilk haliyle yeniden ekrana taşımak fikrinin içerik olarak köşeye sıkışıp kalan TV ekranları için de bir nefes aralığı olacağına inanıyoruz” denildi.

“Hande Ataizi’yle” isimli yeni program, 23 Ekim Pazartesi saat 17.00’da başlayacakve hafta içi hergün ekrana gelecek.

Sony Channel; Digitürk 51. kanaldan, TİVİBU’da ise 63. kanaldan yayın yapıyor.

 

 

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Hesenli ulvi 25 Ekim 2017

Zuhal topalla aparsaydi guzel olurdu

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]