Halk TV, Hakan Aygün’ün biletini kesti!

Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün künyeden çıkartıldı. Halk TV’deki son dakika gelişmeleri merakla izlenmeye devam ediliyor. Bir süredir CHP’li milletvekilleri tarafından da eleştirilere hedef olan Hakan Aygün ile ilgili son gelişme herkesi şaşırttı. Hakan Aygün’ün ismi neden künyeden çıkartıldı?

Başta CHP milletvekili Aykut Erdoğdu olmak üzere birçok CHP’linin de kara listeye Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün’ün görevine son verildi.

ekran-resmi-2016-11-21-165233png

Neler yaşanmıştı?

CHPliler ile Hakan Aygün arasındaki kopukluk, Aygün’ün CHP’lileri kastederek Twitter’dan, “İşleri güçleri CHP ve Halk TV’YEe düşmanlık olanlara, güya CHP’li olanların da hizmet etmesi ne acı! Siyasi yokoluşlarını hazırlıyorlar” mesajıyla daha belirginleşti. Bunun üzerine CHP’li Aykut Erdoğdu “Kimse senle var olmadı… Bizim yok oluşumuz senin elinden olacaksa hiç var olmadık demektir…” diyerek mesaja cevap verdi.

Erdoğdu, RS FM’de Enver Aysever’in programında da Hakan Aygün hakkında açıklamalar yapmış; Enver Aysever’in, Halk TV’nin CHP’li milletvekillerine hakaret içeren mesajlar paylaşan kişilerin yönettiği bir kanal olduğunu söylemesi üzerine Erdoğdu şunları söylemişti; “Hiç sözümü esirgemem. Halk TV önemlidir ama Hakan Aygün’ün olduğu Halk TV’ye Uğur Dündar’ın hatırına çıkıyorum. Ayşenur Arslan’ın hatırına çıkıyorum. Mevcut olarak Hakan Aygün olduğu sürece biz Halk TV’ye baktıkça vicdanımız sızlıyor.”

“Çıkıp orada Cem Küçük konuşacak. Ben 1 yıldır Halk TV’ye çıkamıyorum, CHP’nin en sevilen milletvekillerinden biri olmama rağmen. Ben Hakan Aygün sansürüne uğruyorum.”

“Bildiğimi söylemekten esirgemedim. Orada Uğur Dündar var, Ayşenur Aslan var, masum çalışanlar var ama benim gözümde Hakan Aygün Halk TV’yi kirletmektedir.”

Edinilen son bilgilere göre, Hakan Aygün’ün Halk TV’de yaptığı program şimdilik devam edecek.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]