Yerli Dizi

“HALK KÜFÜRLERE GÜLÜYOR”

peker

Oyuncu Peker Açıkalın, komedi dizilerindeki kaliteden şikayet etti…

 

Komedi Dizilerinde Seviye Düştü!
Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşiye katılan Peker Açıkalın “Sektörde üretim yok. Dizi yapımcıları hakkımızı vermiyor!” dedi.

Komedyen Peker Açıkalın; Küçükçekmece Belediyesi’nin geleneksel hale gelen ‘Yüzümüzü Güldürenler’ söyleşi programının bu ayki konuğuydu. Moderatörlüğünü Küçükçekmece Belediyesi Kültür Merkezleri Sanat Danışmanı Levent Tülek’in yaptığı program; Peker Açıkalın’ın rol aldığı dizi ve sinema filmlerinden kesitlerin yer aldığı sinevizyon gösterisi ile başladı. Özellikle ‘Avrupa Yakası’ dizisinde canlandırdığı ‘Gaffur’ tiplemesi ile fenomen haline gelen komedyen; “Teklif aldığım oyunların senaryolarına bakarken otosansürümü kendim yapıyorum!” dedi.

HAKKIMIZI ALAMIYORUZ

Güldürmenin zor bir iş olduğunu söyleyen Açıkalın, son dönemde yapılan komedi dizilerini eleştirmekten de geri durmadı. Sektörde üretimin olmadığından şikayet eden komedyen “Yapımcılar; oyuncuların haklarını vermiyor” diye dert yandı. Açıkalın sözlerini şöyle sürdürdü: “Ülkemizde yapılan komedi dizilerinde seviye o kadar çok düştü ki, halk artık küfürlere güler oldu!”

sabah.com.tr

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün