Halit Ergenç ve Berguzar Korel çifti Yenikapı’da

Bugün saat 17.00’de Yenikapı’da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne katılan ünlüler arasında sürpriz isimler de vardı. Tarihi dev mitinge Halit Ergenç ve Berguzar Korel çifti de katıldı. Ünlü çift dışında diğer ünlü isimler de dev organizasyona büyük ilgi gösterdi.

Tekneyle Yenikapı’ya hareket eden ünlü isimlerin arasında Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel’in de yer alması sürpriz olarak yorumlandı.

YENİKAPI MİTİNGİNDE HALİT ERGENÇ BERGÜZAR KOREL SÜRPRİZİ

Kameralara gülerek poz veren çifte, mitinge gelen çok sayıdaki vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Bilindiği gibi Gezi eylemlerine katılan Halit Ergenç bir kesim tarafından yoğun bir biçimde eleştirilmişti. Çifte demokrasi nöbetlerine neden katılmıyorsunuz diye tepki gösterenler de az değildi.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel çifti Yenikapı mitingine katılarak sürpriz bir hamle yapmış oldular.

 

BERGÜZAR KOREL: DEMOKRASİ VE BARIŞ İÇİN BURADAYIZ

Mitinge katılan Berguzar Korel mitingle ilgili şu şekilde konuştu;

“Hep söylediğimiz gibi biz Türkiye için buradayız. Birlik ve beraberlik adına bir Türk vatandaşı olarak görevimizi yerine getirmeye geldik. Her zaman barıştan yana olduk. Hep bunu anlatmaya çalıştık, bugün de demokrasi ve barış için buradayız. Çok mutluyum.”

DARBEYE HAYIR ETİKETİYLE PAYLAŞIM YAPTI

Sosyal medya hesabından da paylaşımlarda bulunan Bergüzar Korel, Instagram hesabından “darbeyehayır” etiketiyle şu paylaşımı yaptı:

“Tam bir hafta önce demokrasi için, vatan için hayatını kaybedenlerin anısına… Rahmetle… Saygıyla… Birlikte çok güzeliz. #darbeyehayır”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]