Halit Ergenç, Ezgi Mola, Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven’in sunduğu belgesel ne zaman?

National Geographic kanalı Türkiye’deki iklim değişikliğini yeni bir belgesel projesiyle ekranlara taşımaya hazırlanıyor. Bu anlamlı belgeseli Türk izleyicisinin  özellikle dizilerden tanıdığı ünlü oyuncular sunacak. 3 bölümlük özel belgesel serisi 8 Ocak Pazar günü 20.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.“İklim Meselesi” belgeselinde iklim değişikliğinin Türkiye’ye etkilerinin mercek altına alındığı belgeseli Halit Ergenç, Ezgi Mola, Ozan Güven ve Serenay Sarıkaya sunuyor.

National Geographic için üretilmiş bu özel belgesel seri Nat Geo ekranlarına gelecek.

halit_ergenc

Dünyanın son dönemdeki en önemli konularından biri haline gelen iklim değişikliğinin birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu topraklarındaki etkilerini inceleyen 3 bölümlük “İklim Meselesi” belgeseli; Halit Ergenç, Ezgi Mola, Ozan Güven ve Serenay Sarıkaya’nın sunumuyla ekranlara geliyor.

serenay_sarikaya

National Geographic’te izleyiciyle buluşacak bu 3 bölümlük özel belgesel seride, yirmi birinci yüzyılın sonlarına doğru Avrupa ve Orta Asya bölgesinde küresel iklim değişikliğinin etkilerine en çok maruz kalacak ülkelerden biri olan Türkiye’nin meseleyle olan yakın ilişkisi ekranlara taşınıyor.

ezgi_mola_1

İklim Meselesi’nde konu her yönüyle incelenip çözüm önerileri tartışılıyor ve bu sayede izleyicilerde farkındalık yaratmak hedefleniyor.

İklim Meselesi Belgeseli, 8 Ocak Pazar günü 20.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.

İşte, yakında Nat Geo kanalında ekranlara gelecek olan İklim Meselesi Belgeseli’nin tanıtımı-izle

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]