Hakan Uzan’dan ayrılan eski sunucu Özlem Kızılkaya gönlünü hangi ünlü işadamına kaptırdı?

Ayrı yaşayan ünlü çift ile ilgili bomba gelişmeler magazin dünyasında şok etkisine sebep oldu. Hakan Uzan ve ayrıldığı eşi Özlem Kızılkaya Uzan boşandı mı? Özlem Kızılkaya’ın adı hangi iş adamı ile anılıyor?

Beşiktaş’ın eski başkanı Serdar Bilgili’nin iş Adamı Hakan Uzan’ın ayrıldığı eşiyle aşk yaşadığı ve artık gizlenme gereği duymadıkları iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Henüz boşanma aşamasında olan Özlem Uzan ile Serdar Bilgili’nin aşkı günün en çok konuşulan haberleri arasına girdi.

İddialara göre bir süredir birlikte olan Serdar Bilgili ile Özlem Uzan, geçtiğimiz günlerde bir restaurantta Ebru Gündeş’i dinlemeye gittiler. İşi ilginç kılan ise Uzun zamandır Türkiye dışında olan Hakan Uzan ve ayrıldığı eşi Özlem Uzan henüz boşanma aşamasında olması. Edinilen bilgilere göre; Özlem Uzan, Hakan Uzan’a dava açtı ancak halen eşinden henüz boşanmadı ya da bu yönde bir bilgiye ulaşılamadı. Bu nedenle Uzan’ların gizlice boşanmış olabileceklerinin de üzerinde duruluyor.

Serdar Bilgili ve Hakan Uzan’ın bir dönem arkadaş oldukları göz önüne alınınca bundan sonra ne tür gelişmeler yaşanacağı da merak konusu oldu.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]