HAKAN ŞÜKÜR VE AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ TWITTER’DA KAPIŞTI!

İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin düşüncelerine AK Partili milletvekillerinden tepki geldi.

“Hayır işleri için hırsızlığı, rüşveti, komisyonu meşru gören dindar bir Cumhurbaşkanı adayı olmak..” ifadelerini kullanan Hakan Şükür’e  AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Ankara Milletvekili Zelkif Kazdal’dan tepki geldi.

AK Partili Kazdal, Şükür’e “Ağababalarının vasıflarını Başbakan’a izafe etmek ucuzluğu. Bu ahlaki düzeyi nereden edindin Hakan. Aynaya bak sen…” sözleriyle yüklendi.

Bülent Turan ise Hakan Şükür’e “2 aydır 1 kez Meclis’e geldin mi? Bak sadece 1 kez diyorum sayın tweet vekili?!!!” diye tepki gösterdi.

Hakan Şükür’e yönelik olarak “din adına her türlü takiyye ve riyayı meşru görenler, hangi cüretle dini değerler üzerine konuşabilmeyi kendilerinde hak olarak görüyorlar” diyen AK Partili Dağ, “Anadolu insanın dişinden tırnağından arttırıp verdiği Kurban paralarıyla papaz okullarına bağış yapanlar fetva verecek en son kişilerdir.” şeklinde konuştu.

Dağ, hızını alamayarak Şükür’e tepkisini  şu sözlerle sürdürdü:

“Her türlü iftirayı attınız millet size cevabı sandıkta verdi. Bu yediğiniz şefkat tokadı değil milletin tokadı, siz hala anlamadınız mı? Milletin Başbakanımıza verdiği oyla vekil seçildiniz, zerre kadar helal haram biliyorsanız, aldığınız maaşın helal olmadığını bilir, istifa edersiniz”

Hakan Şükür, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin olarak Twitter’da yayınladığı mesajda “Dini değerleri sömüren, sonra da camilerde hırsızlık ve rüşvetten bahsedilmesine müsaade etmeyen dindar Cumhurbaşkanı adayı olmak. Konumu gereği herkesi sevgiyle kucaklaması gerekirken, Ramazan, oruç demeden hala nefret vaizliği yapan bir Cumhurbaşkanı adayı olmak. Hayır işleri için hırsızlığı, rüşveti, komisyonu meşru gören dindar bir Cumhurbaşkanı adayı olmak.” ifadelerine yer vermişti.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]