Hakan Aysev’in beşinci kez evlendiği Banu Karaca kimdir?

Ünlü tenor Hakan Aysev beşinci kez dünya evine girdi. Ünlü tenor Hakan Aysev, İzmir’in Urla ilçesinde vokalist Banu Karaca ile dünya evine girdi. Hakan Aysev 7 yıldır arkadaş olduğu ve bir süredir arkadaşlığının aşka dönüştüğü Banu Karaca ile dün gece düzenlenen nikah töreni ile evlendi. Aysev’in 5. kez evlendiği Banu Karaca kimdir? İşte haberin detayları…

BANU KARACA MÜZİK DÜNYASININ BİLDİĞİ BİR İSİM
Düğün töreninde Aysev’in fazla kilolarından kurtulduğu dikkatlerden kaçmadı. Sessiz sedasız evlenen çiftin nikah şehitliğini Kubat yaptı. Deniz kenarında düzenlenen nikah töreninde nikah memurunun, “Banu Karaca’yı eş olarak kabul ediyor musunuz?” sorusuna, Hakan Aysev, tenor bir ses tonuyla ‘Evet’ cevabını verdi. Öte yandan Aysev’in mide ameliyatı sonucu kilo verdiği öğrenildi.

hakan-aysev-banu-karaca-dugun

OPERA-ŞAN OKUDU

Hakan Aysev’in hayatını birleştirdiği Banu Karaca Bilkent Üniversitesinde Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nde Opera-Şan Anasanat Dalı okudu.

Hakan Aysev daha önce dört kere evlenip boşanmıştı. Ünlü tenor  1988 yılında yapımcı  Pelin Doğan’la  nikah masasına oturmuştu. Bir yıl evli kalan Hakan Aysev en son mimar Esen Öncan ile evlenmişti. dört yıl evli kalan çift, 23 Ocak 2013 tarihinde boşanmıştı.

Aysev’in 2012 doğumlu Esen Can adında bir kızı var.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]