Haftalık (26 Haziran-2 Temmuz) burç yorumları

BU HAFTA DOĞANLAR:
Romantik ve duygusal yapılarının altında özgürlük duyguları yatar. Felsefe, hukuk ve yüksek eğitime ilgi duyarlar. Yabancı kültür ve memleketlerini merak ettikleri için, sürekli gezmek ve yeni yerler görmek isterler. Hoş arkadaş canlısı ve zarif bir kişilerdir. Yeteneklerini sosyal alanlarda kullanarak, aşk iş ve evlilik konularında evlilik fırsatları elde edeceklerdir. Duygusal davranışları onları değişik aşk anlayışı içine itebilir. Çoğu kez anlaşılması zor kişiler gibi görülebilirler. Evlerinizi artistik bir şekilde döşemekten ve dekore etmekten hoşlanırlar. Güzel konuşma yetenekleri sayesinde girdikleri ortamlarda gözlerin üzerlerine çevrilmesine neden olurlar. Aşk duyguları yaşları ilerlediği zaman bile bitmez. Yaşamları estetik ve güzellik üzerine kurulmuştur. Çevresinde tercih edilen bir kişi olmak onları şımartsa da, sevimli yapıları sayesinde olayları tolere etmesini iyi bilirler. Düşünmeden konuşmaktan sakınmalı ve duygularını anlatırken kendilerini testten geçirmelerinde fayda var.

HAFTANIN YORUMU:
Özgürlüğün önemli olmasına rağmen, duygusal patlamaların yoğun olduğu bir hafta Çevremizdeki olaylara asla kayıtsız kalmak istemeyeceğiz. Çevremize karşı takındığınız tavırlar sitem edici tarzda olacaktır. İç disiplinimizin güçlü olduğunu iş yaşantımıza yansıtabileceğiz. Esnek çalışanları zaman kaybına uğramak istemiyorlarsa, belli kuralları denemek zorundalar. Özellikle aile içi olaylarda yapıcı davranışlar ortaya çıkacak. Eşyalarımızı tamir ettirmeyi düşünüyorsak, bugün iş yaşantımızda bize gerekli olan doneleri akıllıca kullanmalıyız. Yaşamımızı kolaylaştıracak ip uçlarını yakalayacağız

Haftanın gezegen hareketleri
Güneş . Merkür, Mars Yengeç burcunda ilerliyor. Jüpiter Terazi burcunda, Venüs boğa burcunda bulunuyor. Satürn Yay burcunda geri gitmeye devam ediyor. Neptün Balık’ta, Plüton Oğlakta geri gidiyor. Duygularımızla mantığımız arasında seçim yapmak zorunda kalabiliriz. Kişisel düşüncelerimizin önem kazanması sonucunda, ikilem durumlar söz konusu olacaktır. Şirketler arası transferler gerçekleşecek ve bazı elemanların yer değiştirmesi gündeme gelecektir Yaşam kalitesini arttırıcı ve hayatı kolaylaştırıcı pratik ev ürünleri piyasaya çıkarılacaktır. Bazılarımız bulunduğumuz mekanlardan uzaklaşma ihtiyacı içindeyiz. Eşyalarımızın yerini değiştirebilir, evimizde yenilikler yapabiliriz. Alış veriş duygularımızdaki artış nedeniyle, gereksiz şeyler satın alabileceğimiz bir hafta Dikkatli olmalı ve harcamalarımızı denetlemeliyiz.. Sosyal hayatımızın daha hareketli olduğu bu hafta , eve kapanmak istemeyeceğiz.

 

KOÇ
Duygularınızda aşırıya kaçan olumsuzluk rüzgarları görülecektir. İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey; sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Huzursuzluğunuzu yenecek ve kendinizi rahatlatacak çalışmalara yönelin. Beklentilerinizde acele etmeden kendinizi ifade etmenin yollarını bulabilirsiniz. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Düzen ve sistem sizin için önemli olacaktır. Parlak zekanız ve güçlü algılarınız heyecanlarınıza önderlik edecektir. Hırslarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek sizi çok şey kazandıracaktır. İşlek zekanızı istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin sizi anlamaları mümkün değil. Sizin için önem taşıyan arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yaralanabilirsiniz. . Destek gördüğünüz zaman kendinize olan güveniniz daha da artıyor. İdeallerinizle yaşamaktan son derece memnunsunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz.. Güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları farklı yönlerden araştıracaksınız.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
BOĞA
Duygusal konularda inatçı davranıyorsunuz. Dengelerinizi bozmak istemiyorsanız, isteklerinize bir gem vurmalı ve partnerinizle olan ilişkilerinize belli bir düzen getirmelisiniz. Yaşamdan ne beklediğinizi sorgulayarak, isteklerinizin yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bilinçaltınızda bastırdığınız duyguların açığa çıkmasıyla yaşantınızda değişen koşuları yeniden değerlendirmeniz gerekecektir. Hayal kırıklıklarına yatkınsınız. Platonik duygular için ideal bir dönem fakat daha sonra bu duygular önemini kaybedecek. Eğer aklınıza takılan biri varsa ve bu konuda ısrarla hareket ediyorsanız , problem olmayacaktır. Fakat aksi takdirde başınız derde girebilir.. Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Bilinçaltı takıntılarınızın sizi olumlu yönlendirmesi, çoğu kez başarınıza doğal bir katkıda bulunabiliyor. Birlikte iş yaptığınız kişilerin gerçek yüzleri ortaya çıkacak. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bazıları baba mesleğini devir alabilir Aileden kalan misyonlarınızın kazançlı bir şekilde gündem kazanması söz konusu. . Akılcı olmaktan bir türlü vazgeçemediğiniz bir gerçek.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

İKİZLER
Çevrenize karşı sevecen ve anaç duygular içindesiniz. Arkadaşlarınızın her türlü sorunlarına çare bulma çabası içinde olacaksınız. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz. Uzun sürecek yakınlıklara tanık olacaksınız. Mantıkla duygu karmaşası yaşayacağınız bir dönem başlıyor. Bu hafta risklere karşı dayanılmaz bir şekilde arzu duyacaksınız. Beraberliklerinizde, ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Başlatacağınız ilişkilerin sağlıklı olmayacağınız hatırlatırız . Macera tutkusu yüzünden istenemeyen sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Yaşantınıza girecek kişilerin ailesinin sevgi ve sempatisini kazanacaksınız.
Sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olacak. Maddesel konulara takıntılı olmak istemiyorsunuz. Kişisel güvenliğiniz için, parasal problemlerle uğraşmak canınızı sıkabilir. Kuşkucu yönlerinizden kurtulmalısınız. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve bir çok dostluk kuracaksınız. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Verilen sözlerin yerine getirilmesine özen göstermelisiniz. Yaşam kalitenizi yükseltecek sağlık aktiviteleri size iyi gelecektir.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
YENGEÇ
Eskilerde kalmış ve unutmanız gereken konuları bir ortamda yeniden tartışabilirsiniz. Üstelik bir sosyal aktivitede istemediğiniz olumsuz bir karşılaşma canınız sıkabilir. Yıllardır unutmaya çalıştığınız olayları geri tepmesiyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu dönem sakin olun ve mutlu başlayan günlerinizi cehenneme çevirmeyin. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor. Düşüncelerinizde yeni bir boyut ve dinginlik ortaya çıkacaktır. Bunu ‘yağmurdan sonra güneşin açmasına’ benzetebiliriz. Hayallerinizin altında yatan gerçek nedenlerle baş etmesini öğreniyorsunuz.. Enerjinizi daha belirgin bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Mesleki ilişkileriniz başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınız bir kez daha vurgulayacaksınız. Özellikle iş yaşamınızda yenilikler gerekebilir fakat sizin bu olaylara tepkili davranmaktan çok, ılımlı yaklaşmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkma olasılığınız yüksek. Kendinizden emin tavırlarınızla çevrenizi etkiliyorsunuz. İçinizden geçirdiğiniz dileklerinizin kabul görmesinden mutlu olacaksınız. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
ASLAN
Size karşı özverili davranan kişilere karşı tedbirli olmanızı gerektiriyor. Çevrenize hakim olmak isteyebilirsiniz. Yakınlarınızla haberleşmek için, bazı girişimlerde bulunacaksınız. Her konuda kendinize yetebiliyorsunuz. Çevrenizin vazgeçemediği bir kişilik haline geliyorsunuz. Yakın çevre ilişkilerinizdeki sorunlar aile içi tartışmalara neden olabilir. Manevi hislerinizin sizi yanıltmayacağından emin olduğunuz ve manevi duygularınızın ön plana çıkacağı işler peşindesiniz. Bir çok misyon çalışması sizi bekliyor. Yolculuk esnasında; daha sonra üzerinizde etkili olacak kişilerle tanışacaksınız. Beklemeyi bilmediğiniz için, bir çok iş fırsatlarını kaçırıyorsunuz. Çevrenizdeki güçlü kişilerle kuracağınız bağlantıların önemli olduğu bir gün. Özellikle, aile bireyleri ile yapacağınız bazı konuşmalarda, farklı konuları tartışabilirsiniz. Onlar için, odak noktası olan konuları görmezlikten gelmemelisiniz. Size güveniyorlar.. Etrafınızda iyi niyetli kişilerin olduğu gibi size olumsuz gelebilecek kötü kişilerin varlığınız da unutmamalısınız. Boş konuşan ve her şeyi abartan insanlarda uzak kalmalısınız. Sosyal yaşantı sizin için önemli. Çevrenizdeki kalabalıktam muhteşem enerji alabileceğiniz bir hafta içindesiniz.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

BAŞAK
Hedefleriniz konusunda duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Duygularınızda yaşadığınız değişimleri, çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Eski ve yeni ilişkiler aklınızın karışmasına neden olacaktır. Karar vermeden önce kendinizi sınamalı ve hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Unuttuğunuz bir aşkınızdan alacağınız haber sizi şaşırtmamalı. Yine bu hafta sakinliğe ihtiyacınız var. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız. Duygusal kontrolü elden bırakmıyorsunuz.. .İdealleriniz doğrultusunda hareket ediyor ve takıntılı olduğunuz konularda taviz vermek istemiyorsunuz. Yeni başlangıçlar konusunda kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır.. Aile bireyleri ile tartışmak için bir çok nedeniniz olacaktır. Tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek, Üstelik ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın daha çok sıkılmasına neden olacaktır. Bu günlerde; yapabileceğiniz en güzel şey, sizi mutlu edecek ortamlarda bulunmaktır…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

TERAZİ
Neptün Retro yaparken duygusal davranmamaya çalışmalısınız ve olayların altındaki gerçek nedenlerin üzerinde durmalısınız. Kalbi boş olanlar; geçici fakat eğlenceli olan duygularla hareket ederlerken, yaşamlarını renklendirecekler. Bu arada, bazı küçük kaçamaklar söz konusu olabilir. Gizli, keskin ve yoğun planlar yapıyorsunuz. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, zirveye yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz.İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanızdır. Sadece kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz. Cesaret ve atılganlık isteyen tüm işlerde başarılı olacaksınız. Kariyerinizle ilgili yenilikler sizin için olağanüstü durumları getirecek. İletişim konusunda sizi sevindirecek pozisyonlar yaşayacaksınız. Yaşantınızdaki koşulların sizi zorladığını, kararlarınızı verirken çevresel şartların ve içsel duygularınızın tezat oluşturduğunu göreceksiniz. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz..
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
AKREP
Bu hafta , isteklerinizde önleyemediğinizi tutkuların esiri olabilirsiniz. .. Hep kendinizi haklı görmeniz, sevdiğiniz kişinin de yaşamını zorlaştırıyor. Gücünün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacaktır… Sosyal bağlantılarınız ve becerileriniz hareket kazanacak. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu hafta , güçlü dostlukların temelini atacaksınız. Düşüncelerinden yararlanabileceğiniz dostluklar kuracak ve bu konuda müthiş bir iletişim içinde olacaksınız. Başkalarına çılgın gelen işler, size son derece kolay gelecek. . Çalışma yaşantınızla ilgili olumlu değişimler içinde olacaksınız. Sessizce işinizi yapmaktan hoşlandığınız için, bu dönemde rahatsız edilmek istemeyebilirsiniz. Her konuda yoğun duygular içindesiniz. İşinizle ilgili odaklaşmak isteyeceksiniz. konusunda akıllıca kararlar vereceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu işbirliklerini gerçekleştireceksiniz. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelecektir.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

YAY
Tanışacağınız kişilerin geleceğiniz üzerinde büyük bir etkisi olacaktır. Sürpriz fakat olumlu ilişkilerin ortaya çıkacağını bilmelisiniz. Böyle anlarda, içinizde çılgın bir enerji duyacaksınız.. Haftayı hasarsız atlatmak istiyorsanız; kendi duygularınızın esiri olmayın, yakınlarınızın sözlerine ve tavsiyelerine kulak verin. Tartışmalarda arkadaşlarınızı yargılamadan dinlemelisiniz. Sizi popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin…. En azından bazı şeyleri denemelisiniz….. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz…..Meraklı yönleriniz daha da belirgin bir hal alacak ve idealleriniz için savaş vereceksiniz.. Güçlü sezgilerinize güveniyor ve çevrenizdeki olayları irdelemekten hoşlanıyorsunuz. İşinizle ilgili enerjinizin yükseldiğini görecek ve karşınızdaki kişilere arzuladığınız şekilde karşı durabileceksiniz. Düşüncelerinizin onaylanması ile, hedefleriniz belli bir aktiflik kazanacak. İletişiminizi kuvvetlendirecek ve aklınızı ve mantığınızı şansınızla birleştireceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin size olumsuzluk verebileceğini bilmelisiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

OĞLAK
İşinizle ilgili değer yargılarınızda tutucu davrandığınız zaman, başarılarınız daha da gecikebileceğinizi söylüyor. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Bu tür bir ruh durumu; şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Hayallerinizin peşinde koşmanız gerekecek. Aileniz bu konuda size destek vermek yerine zorlayıcı kurallarla karşınıza çıkacak. Ailenizin kadınları ve erkekleri geleneksel davranışları sizde sorun yaratacaktır. Siz, ilginç kişileri sevdiğiniz için, bu durumdan rahatsız olacaksınız. Bu dönemde daha fazla enerji sarf etmeniz gerekecek. Fanatik düşünceler içinde sıkışabilir ve kendinizi kalıplaşmış duygular içinde bulabilirsiniz. Etkin grup arkadaşlıkları her zaman iyi sonuç vermeyebilir. Bazı kıskançlıklara hedef olabilirsiniz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Maddi konularda girişimciliğinizi engelleyen gizli kuşkularınız var. Duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Ketum davranmayı tercih edebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden memnun olmayabilirsiniz. Kariyerinizdeki düzelmelerin zevkini çıkarmak için, önünüzde daha zaman olacaktır. Yanlış anlaşılmalar ve iş yerinizde yapılan dedikodulardan etkilenebilirsiniz.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
KOVA
Gözünüzü korkutmak istemiyoruz fakat ani değişimlere hazır olun. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden ve beden dilinden çok etkileneceksiniz. Yine dostluklarınızda spekülatif olaylara karşı temkinli olmalısınız. Ani aşkların ve başlangıcı ve bitişi de bu dönemde karşınıza çıkabilir. Özellikle, sizi sevindirecek duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi herkesten daha çok seveceksiniz. Yaşam hırsınız tavan yapacaktır.. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. İsteklerinizin anında gerçekleştirmek istiyorsunuz. Başlangıçların sizi ürkütmesinin nedeni her şeyi denetimden geçirmek istediğiniz için oluyor. Olumsuzluklar karşısında pes etmemeli ve karşınızdaki kişilerin gerçek niyetlerini anlamalısınız. Yatırım konusunda kararlı adımlarınız mevcut. Oturduğunuz mekanı değiştirme veya yenileme söz konusu olacak. Özgürlükçü yapınızdan kaynaklanan davranışlarınız, her şeyi sorun haline getiren çevrenizde tepkilere neden olabilir, zor anlar geçirebilirsiniz. Satürn’ün ters hareketi ise her zaman olumsuz etkiler vermemektedir. Başlayacağınız yeni bir iş için, kendinizi kısıtlayacak sınırlar koyun. Engellerin sizi zorlamasına izin vermeyin.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

BALIK
Aile ortamını etkileyecek özel durumlar söz konusu olabilir. Sorunlarınızı çözme yönünde yol gösterici bir rol alacak, ortak düşünceleriniz doğrultusunda kenetlenerek problemlerinizin üzerine gideceksiniz. İlişkilerinizi gözden geçirerek, aksayan yönlerini açığa çıkarın. Nostaljik olaylara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Eski dostlarla işbirlikleri , gündeme gelecek olaylar, sizi önemli kılacak. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, bugün de kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Bu nedenle kendinizle ilgili düşüncelerinizde ısrarcı olacaksınız. Duygusal zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Değerinizin anlaşılmadı duygusuna kapılabilirsiniz. Kuruntulu düşünce yapınız çevrenize karşı yanlış kullanabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden şüphelenebilirsiniz. Neptün’den önemli destek alıyorsunuz. Güçlü pozisyonlara gelmeniz için, gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sadece sabırlı olmalı ve fikir değiştirmemelisiniz. Jüpiter karşıt evinizde son defa çıkarken, kişisel hırslarınızı da ön plana çıkarıyor. Yoğun işlerin sizi kuşattığını görmek, temponuzu arttırmanıza neden olacak. Bu hafta, kendinizi dingin hissedeceksiniz.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER HABERLER

YENİ HABERLER

© Copyright 2017 Medyabey. Tüm görsel ve metin kaynak hakları saklıdır. - [email protected]