Astroloji

Haftalık (22-28 Nisan) burç yorumları

KOÇ:

Bu hafta müthiş gezegen etkisindesiniz. Aynı anda iki işi bir arada yapmanız size zor gelmese de dikkatinizin dağılmasına sebep oluyor. Odaklaştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz.: Enerjinizi olumlu yönlendireceğiniz bir dönemdesiniz. Duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermiyorsunuz. Çevrenizdeki olayların size sağlayacağı olanakların farkındasınız. Girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizden faydalanacaksınız. Özel duygularınızı kendinize saklamalısınız. Yalnızlıktan hoşlanmayacak ve bir çok arkadaşınızla birlikte olma ihtiyacı içindesiniz.. Bulunduğunuz ortamlarda istediğiniz potansiyeli sağlayacaksınız.. Karşınızdaki kişileri ikna etmek için gerekli enerjiye sahipsiniz. Rakipleriniz tarafından ilgiyle izleniyorsunuz. Her an hata yapmanızı bekliyorlar. Dikkatli olmalısınız. Bencilce davranarak, etrafınızı üzmemelisiniz. Daha sonra karşınızdaki kişiden çok kendiniz üzülüyor ve pişman oluyorsunuz . Zorlamalar karşısında kendinizi çok iyi frenlemelisiniz Algılamanız mükemmel.

BOĞA

Her anlamda güçlü bir tablo çiziyor olmanız; çevresel faktörlerinizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Seçimleriniz konusunda yapacağınız tercihler için, yardım almak istemiyorsunuz. Maddi konularla ilgili yeni fikirlere açıksınız. İş konusunda çoğul düşüncelere gereksinim duyabilirsiniz.. İletişim içinde olacağınız kişiyi doğru seçmelisiniz. Olayları içinizde biriktirerek kendinize zarar veriyorsunuz. Maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yaşam kalitenizde traj yükselmesi yaşayacak, yaşamınızda değişiklikler yapmak için gerekli atılımları sağlayacaksınız. .İsteseniz de kırgınlıkları unutmayı bilmiyorsunuz. Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız. Bu hafta sıra dışı düşünceler içinde olacak ve partnerinizin gözüne girmek için, bütçe dengenizi bozacaksınız. İsteklerinizde bir aşırılık gözleniyor. Karşı cins üzerinde etkinizi biliyor ve ilişkilerinizi ayarlamak zorunda kalıyorsunuz. Kalbi dolu olanlar için, olumlu bir dönem..

İKİZLER

Bu hafta, sizi fark etmemek imkansız bir şey. Bulunduğunuz ortamlara neşeli kişiliğinizle hakim olacaksınız. Çevrenizin size olan yaklaşımlarını görmezlikten gelmemelisiniz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Partnerinizle aranızda çekişmelere karşı tepki gösterebilirsiniz. Onun yanlışlarına kızabilirsiniz, fakat iyi niyetli olduğunu inkar edemezsiniz. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Yakın dostlarınızla aranızda duygusal bağlarınız güçlenecek. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız. Gizli yolculuk hazırlığı içinde olacaksınız. Yapacağınız yolculukların size kazandıracağı enerjiyle, bir çok kombinasyon çalışma içinde olacaksınız. Düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istememekle, isabetli davrandığınızı ilerleyen günlerde daha iyi anlayacaksınız.

YENGEÇ

Dostlukların zedelenmesinden yana değilsiniz ve her zaman çevrenizi kaynaştırma özelliğine sahipsiniz. Yine size çok iş düşüyor. Sadece kendi duygularınızın onaylandığı bir dünyada yaşamanız, sizi olumsuz etkiliyor. Çevrenizi, isteseniz de şekillendirmeniz mümkün değil. Yaşam temponuzu artırmalısınız. Önünüz açık. Yeni tanışacağınız kişilerin davranışlarından kuşku duymak yerine onları anlamaya çalışmalısınız. Akıllı kişilerin değerli fikirleri sayesinde bir çok sınavı başarı ile vereceğiniz bu dönem, özellikle rakiplerinize karşı savaş vermek zorunda kalabilirsiniz. Enerjinizi doğru alanlarda kullandığınız için, bir çok fırsat bir arada karşınız çıkacaktır. Duygusal ve dostluk ilişkilerinizde önemli bir hafta. Kuşkucu tavırlarınızla çevrenizi incelemek yerine savaşınızı doğru alanlara kaydırmalısınız. İş çevrenizde karşı cinsle ilgili ortak çalışmalar içinde olacağınız projeler üreteceksiniz. Duygusal konularda sezgilerinizin güçlü olduğu bir dönem yaşayacaksınız. Şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.

ASLAN
Koç’ta ilerleyen Venüs, sosyal ilişkilerinizin canlanması yönünde etkiler verecek ve kendinizi çok daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız. Çevrenizle yardımlaşacak, üzerinizde onların pozitif etkisini göreceksiniz. Siz ilişkilerinizde güven aradığınız için, yakınlaşacağınız kişilerin üstün nitelikli ve fikirlerinize uygun bireyler olmalarına dikkat ediyorsunuz. Katıldığınız davetlerde karşı cinsin üstün yeteneklerinden etkileneceksiniz. Size cazip gelen ve tarzınıza uygun kişilerle ani başlayan aşklar yaşayabilirsiniz. Çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Duygusal takıntılarınız yüzünden ruhsal bunalıma düşmek istemiyorsanız, geçmişin sorunlarına takılıp yaşadıklarınızı gözünüzde büyütmemelisiniz. Yaşamın sıkı temposundan kaçmak için, hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Bir çok şeyi aynı anda düşünecek ve yaratıcılığınızı ön planda tutacaksınız. Yapmak istedikleriniz zincirleme bir şekilde kafanızda gelişiyor. Enerjinizi maddesel kişisel konulara istediğiniz gibi aktarabilecek ve girişimciliğinizi gösterebileceksiniz.

BAŞAK
İçinize kapanmak yerine düşüncelerinizi çevrenizle paylaşmalısınız. Tasarladığınız planlarınızı, çevrenizden yardım alarak gerçekleştireceksiniz. Kısa yollardan alacağınız önemli gelişmeler, rotanızı belirlemeye yardımcı olacaktır. Enerjinizin bölünmesini istemiyorsanız, dengelerinizi bozmadan hareket etmelisiniz. Sosyal yönünüzü daha ön plana çıkararak olaylara yaklaşmaya çalışın. Karşı tarafı dinlemeyi öğrenirseniz, ondan çok şey öğreneceksiniz. Her şeyi önceden planlamanıza rağmen, yaşadığınız aksilikler sizin motivasyonunuzu bozuyor. Olaylara yaklaşımınız farklı. Dışa dönük gibi de olsanız, kendinizi anlatmayı sevmiyorsunuz. Mesleğinizde iddialı davranmak zorundasınız. Arkadaşlık ilişkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Aşk ve dostluk kavramlarını karıştırmamalısınız. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız. Engellerin sizi etkilemesini de izin vermemelisiniz. Sürekli uçlarda dolaşmanız mümkün.

TERAZİ

Karşıt güneş size çok şey kazandırabilir., Doğallığınız ve sempatik tavırlarınızla çevrenizi istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. Fikirlerinize değer verilmesi, motivasyonunuzu çok daha olumlu kılarken, düşüncelerinizi cesurca sergilemenize neden oluyor. Her zaman müthiş bir dengeye sahipsiniz. Olayları abartmadan çözerken, bugün kafanız karışabilir. Bu dönem farklı konular gündemde. Yaşantınızın her karesinde, farklı bir şeyler olmalı. Girişimci yapınız ön plana çıkarken, yaratıcılığınız da daha çok artıyor. Çalışma hayatınız da temponuz sürekli değişiyor. Aynı anda iki işi bir arada yapmanız size zor gelmese de dikkatinizin dağılmasına sebep oluyor. Odaklaştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz . Geçici heveslerden uzak kalmalısınız. Dostlarınızın iş yaşantınıza yapacağı katkıları önemsemelisiniz. Karşılaştığınız ters durumlardan etkilenmemek için, aklınız doğru bir şekilde kullanmak, beklediğiniz başarıyı getirecektir. Aşk yaşantınızda olan aksilikleri gözünüzde büyütebilir, yeni başlayan bir ilişkinin olamayacağını görerek, bitirmek isteyebilirsiniz.

AKREP

Partnerinizin size odaklaşmasına izin verdiğiniz sürece, onun isteklerinin ağır basacağını unutmamalısınız. Bu hafta enerjinizi yükselten ve yaratıcılığınızı olumlu kullanabileceğiniz yeni bir başlangıç yapacağınız bir dönemde olmanıza rağmen, beklemenizde fayda var. Vereceğiniz ani kararları, sonradan değiştirme olasılığınız var. Her şeye tepkili olacaksınız. Sizi ilgilendirmeyen konulara bile, karışıyor ve fikir beyanat ediyorsunuz. Eski konular yüzünden, birçok takıntıların mevcut. Unutulması gereken sorunların, kafanızı karıştırmasına izin vermemelisiniz. Mesleğinizde rakip tanımıyor ve kendi gücünüzü sonuna kadar kullanmak istiyorsunuz. Enerjinizi çalışma yaşantınıza yansıtabildiğiniz müddetçe mutlu olan siz; çalışma potansiyelinizi yüksek tutmalısınız. Yanınızda çalışan kişilerin duygusal sorunlarından etkilenebilirsiniz. Duygularınızı kolay ifade edemeyeceğiniz bir hafta içindesiniz. Ailenizi korumanız gereken konuların gündeme gelmesiyle birtakım yeni olaylarda beraberinde gelecektir.

YAY

İhtiyaçlarınızın sınırı yok biliyorsunuz ve oto kontrol sisteminizi geliştirmelisiniz. İletişim konusunda engel tanımıyor ve ulaşmak istediğiniz kişilere gereken mesajı veriyorsunuz. Bu hafta, yeniden durum değerlendirmesi yapabilir ve işinizde sizi sıkan ayrıntılardan kurtulmanın yollarını arayabilirsiniz. Ani gelişebilecek olaylara kaşı tepkili olmadan önce düşünmelisiniz. Duygusal yaşamınızda ciddi, nazik ve entelektüel bir kişiye özlem duymanız gerekmiyor. Bu dönem kendi benliğinizle baş başa kalıp, çevre koşullarının yarattığı zoraki ortamlardan uzak kalmak istiyorsunuz. Kendinizi tercih etme zorundaymışsınız gibi hissetmeyin. Bu tür içsel baskılar size yaramıyor. Yeni oluşturacağınız planlar için kişisel desteklere ihtiyacınız olabilir. Duygularınızda yenilenmeler söz konusu ve kendinizi rahat hissetmeli ve tepkilere hazır olmalısınız. Kendinizi savunma konusunda oldukça başarılı olduğunuz kesin. Bu hafta iletişim konusunda başarılısınız.

OĞLAK

Çevrenizde olağanüstü güzelliklere yer vermek gibi saplantılar içindesiniz. Sosyal yaşamınızda hareketlenme söz konusu. Geleneksel kişilerle birlikte geçmiş olayları konuşmaktan zevk alacağınız bir hafta. Uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir dönem yaşayabilirsiniz. Güçlü sezgileriniz sayesinde, yaşamın gizemliliğini araştırmak istiyorsunuz. Düşüncelerinizden ödün vermek istememeniz nedeniyle bazı dostlarınız tarafından, bencillikle suçlanabilirsiniz. Cesaret isteyen işler artık sizi bekliyor. Seçtiğiniz konularda ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz. Yatırımlarınızı yaparken eşinizi ve partnerinizi de, kollamak zorundasınız.. Bazılarına göre, fazla bencillik ve bireysellik gibi algılanabilir fakat sizin başarılı olmanız için böyle bir davranış biçiminize ihtiyacınız var. Çalışmalarınızı dengeleyecek yeni düşünceler içindesiniz. Sizi sıkan özel durumlardan uzaklaşmalısınız. Eski dostların size önereceği fikirler var.

KOVA

Bu hafta bildiklerinizi çevrenize yansıtma konusunda savaş vermek zorundasınız. Değişik düşünceye sahip olan kişilerin, bir arada ortak çalışmasının çok zor olduğunu, iyi bildiğiniz için, kişileri ikna etmek her zamanki gibi size düşüyor. İş tekliflerini çevre koşullarınızla sınırlayarak değerlendirmemeli ve daha geniş bir açıdan bakmalısınız. Güçlü bir enerjiniz var ve her şeyi kendi gözlem çerçeveniz içinde değerlendiriyorsunuz. Meraklı yapınızı körükleyecek olaylara karşı kayıtsız kalmayışınız tepki alabilir. Yaratıcı yönünüzü zorlayarak, yeni başlayacağınız işleri hızlandırmak elinizde. Kendi doğrularına inandığınız konularda, iş başarınızı ikiye katlıyorsunuz. Farklı fikirlerin konuşulduğu ortamlarda mümkün olduğu kadar tartışmalara girmek istemiyorsunuz. Risklere karşı temkinli olmanız gerekiyor. Tartışmalardan çekinmeyen, ne düşündüğünü anında söyleyen bir yapınız var. Hiç kimse sizi yönetemiyor. Yerinizde duramıyor ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. Bu hafta partnerinizle aranızda olumlu bir hava gelişecek. Güzel sohbetlerin yapılacağı saatler geçirebilirsiniz

BALIK
Hissettiklerinizle amaçlarınızın aynı yönde olması, uğraş vermeniz gerektiren konuların kolaylaşmasını sağlıyor. Maddi konularda önemli konuların araştırması içindesiniz ve yeni başlangıçlardan korkmuyorsunuz. Yapacağınız ve planlayacağınız çok şey var. Sizin için önem taşıyan arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz. Maddesel özgürlüğünüz için, her türlü şartları kendinize hedef olarak belirleyebilir ve kişisel isteklerinizle toplumsal olayları kafanızda ustaca bağdaştırabilirsiniz. Sadece kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz. Çevrenizle aranıza mesafe koyabilirsiniz. İşbirliği içinde olacağınız kişilerle, duygusal bağlarınızın güçlü olması gereken bir hafta içindesiniz. İş yaşantınızda dikkat çekmekten hoşlanıyorsunuz. Duygularınızda aşırıya kaçmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Oysa yaşamı öylesine derin algılıyor ve içinizde hissediyorsunuz ki, yapmak istediklerinizin çevresel koşullara bağlı olarak gelişmesi, canınızın sıkılmasına neden oluyor. Aşk yaşamınızda uzun vadede değişiklikler yapma takıntısı sizi rahatsız ediyor.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün